Tohum

Maho1221

Üye
Merhaba arkadaşlar abiler kardeşler elimde tohum kalmadı auto yetiştircem hangisini onerirsiniz fiyatlar malum ucuk seviyelerde degenictan alıcam bizim sponsordan Bi tane buldum degenitaca skunk dıye toplam maliyeti 45 euro siz hangisini onerirsiniz

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Eğer benim bildiğim genetikse söndürdüğün izmarit bile buram buram esrar kokacak kanka. Hatta kültablasına bile sinecek koku : )

Ü

Üye silindi 23498

Guest
İyi tabi kanka. Tabi bunun iyi olması senin ona ne yaptığına bağlı. 23-24-25 thc öneriyorsa banka bu thc seviyelerine ulaşan kaç kişidir bilemiyorum. Güzel ışık havalandırma besin herşey yolunda gider. Skunk ismi kokarcadan geliyordu sanırım. Bu skunk o skunksa odaya giremeyeceksin kokudan

Maho1221

Üye
İyi tabi kanka. Tabi bunun iyi olması senin ona ne yaptığına bağlı. 23-24-25 thc öneriyorsa banka bu thc seviyelerine ulaşan kaç kişidir bilemiyorum. Güzel ışık havalandırma besin herşey yolunda gider. Skunk ismi kokarcadan geliyordu sanırım. Bu skunk o skunksa odaya giremeyeceksin kokudan
Bro dediğin gibiyse almiyayım o zmn cok koku yaparsa onerbilecgin auto varmı fiyat olarak dusuk ama kafası yuksek olan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
  • deyorke deyorke:
  • ThomasShelby ThomasShelby:
  • kkush kkush:
    *** ********* ** hahahahahahahaha*
  • muadip muadip:
    ******* ***** ***** ********* **

hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
  • deyorke deyorke:
    ****** ** ****** *** ******* hahahahahahahaha*****
  • ThomasShelby ThomasShelby:
    *** ********* ****** ** **** ***** ***** ********* **** **
  • kkush kkush:
    **** ** ** **** hahahaha***** ***** ***** ********* **
  • kkush kkush:
    ** ** ****** **** ***** ** ****** **** hahahaha
  • deyorke deyorke:
    *** hahahaha* *** ****** ** ** **** *********
  • deyorke deyorke:
  • muadip muadip:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** **** ****** ******* ******** *** ********* ****** * **** **** ****** ********* ** *** **** hahahaha ***** ********** ** ***** ** ***** ********* *** **** hahahaha* ***** ** *** ***** ******* **** **
  • MalrukLord MalrukLord:
    *** ***** hahahaha* ***** ********* ******* **** ******* ********* ******* hahahaha ***** ** ***** *****
  • kkush kkush:
  • muadip muadip:
    * ** ****** *** hahahaha **** ****** ******* ******** *** ********* ****** * **** **** ****** ********* ** *** **** hahahaha ***** ********** ** ***** ** ***** ********* *** **** hahahaha* ***** ** *** ***** ******* **** **
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    *** ****** *** ***** ** *** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ******* **** ******* ********* ******* hahahaha ***** ** ***** *****
    hahahahahahahaha
    * ** ****** *** ***** ******* ***** ****** ***** ******* ****** ***** *********
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha*
    kkush kkush: ***** hahahaha*