Tohum tedariği

benim kushseedden geldi tohumlarım gayet sağlıklılar iri geldi tohumlar 4 adet atmıştım 4 ü de çimlendi topraktan kafa çıkarttılar bakalım hayırlısı
Ustam bende sipariş geçmeyi düşünüyorum da genetik olarak ne tavsiye edersiniz enerji ve zinde tutmak adına kushseed de olan genetik.
Darmaduman dizisinden iki tane genetik belirledim ama skayvolker og ve drem blu
Ama tabi genede tecrübe farklı bir durum

nasa

Doktor
Ustam bende sipariş geçmeyi düşünüyorum da genetik olarak ne tavsiye edersiniz enerji ve zinde tutmak adına kushseed de olan genetik.
Darmaduman dizisinden iki tane genetik belirledim ama skayvolker og ve drem blu
Ama tabi genede tecrübe farklı bir durum
diğerini denemedim ama bluedream baya garip bi genetik darmaduman ediyo adamı yıkıyo white haze deniyorum ben şuan sende istersen ondan ekle sepete

Shakirov

Yeni üye
son zamanlarda biraz sıkıntı var piyasada ince bir çizgi üzerinde ilerleyip her adımı sık eleyip dokumak lazım özellikle banka değil fakat meteryal konusunda malesef tırsın o konuda haklısın yoksa başka bankalarda var ama sağlamlık bakımından yinede en iyisi şüphesiz sponsor şu an bu böyle farklı bir durumda mutlaka haberi gelecektir emin olabilirsiniz geçen sefer geldi farkına varamadılar anlayamadılar bu sefer anlayacaklarından eminim
Geçen sefer nasıl oldu? Ben yeni olduğum için silkelenmiyim :)

negma

Kıdemli Üye
Geçen sefer nasıl oldu? Ben yeni olduğum için silkelenmiyim :)

madde olarak sıralayalım bu sayede yeni gelen arkadaşlarda faydalanmış olur.

1- meteryal alışverişinde kesinlikle mağazadan alışveriş yapmayın

2-tohum tedariği konusunda varsa bildiğiniz sağlam bir yer kesinlikle orası kullanılmalıdır

3-üzerinizde daha önceden bu konularda işlem yapılmışsa (denetimli serbestlik vs.) kesinlikle elektrik faturaları üzerinize olmamalıdır.(çok fatura gelecekse)

4- mümkün olduğu kadar standartlarda meteryaller kullanılmalı ( grow çadır ,havalandırma,ışık sistemi vs elinizden geldiği kadar kaliteli malzeme kullanılmalıdır)

4- birkaç bitki bile olsa ne olursa olsun bebekler balkon teras vs dışarı çıkarılmamalıdır

5- yaptığınız işten ne olursa olsun sizden başka kimsenin haberi olmamalıdır (bu aslında 1. değişmez kuraldır)

6- nete çok fazla mümkün olduğu kadar elinizden geldiği kadar resim yüklenmemelidir

7- derme çatma işlerle uğraşılmamalıdır (karton kutudan kabin,hps lambalar,el yapımı havalandırma,vs yangın ve koku riskine kesinlikle girilmemelidir)

bunlar sizin güvenlik prensipleriniz olsun.değişmez prensipleriniz bu sayede riskleri olabildiğince minimum düzeye indirmiş olacaksınız.kalın sevgiyle sağlıcakla.

Son düzenleme:

Tangting

Yeni üye
madde olarak sıralayalım bu sayede yeni gelen arkadaşlarda faydalanmış olur.

1- meteryal alışverişinde kesinlikle mağazadan alışveriş yapmayın

2-tohum tedariği konusunda varsa bildiğiniz sağlam bir yer kesinlikle orası kullanılmalıdır

3-üzerinizde daha önceden bu konularda işlem yapılmışsa (denetimli serbestlik vs.) kesinlikle elektrik faturaları üzerinize olmamalıdır.(çok fatura gelecekse)

4- mümkün olduğu kadar standartlarda meteryaller kullanılmalı ( grow çadır ,havalandırma,ışık sistemi vs elinizden geldiği kadar kaliteli malzeme kullanılmalıdır)

4- birkaç bitki bile olsa ne olursa olsun bebekler balkon teras vs dışarı çıkarılmamalıdır

5- yaptığınız işten ne olursa olsun sizden başka kimsenin haberi olmamalıdır (bu aslında 1. değişmez kuraldır)

6- nete çok fazla mümkün olduğu kadar elinizden geldiği kadar resim yüklenmemelidir

7- derme çatma işlerle uğraşılmamalıdır (karton kutudan kabin,hps lambalar,el yapımı havalandırma,vs yangın ve koku riskine kesinlikle girilmemelidir)

bunlar sizin güvenlik prensipleriniz olsun.değişmez prensipleriniz bu sayede riskleri olabildiğince minimum düzeye indirmiş olacaksınız.kalın sevgiyle sağlıcakla.
Mağazadan alışveriş yapmayın derken nasil oluyor bro? Internetten materyal siparisi vermek daha tehlikeli değildir mi?
Bence nakitle şubeden almak daha güvenli. Aydınlatabilir misin yeniyim ben de taklaya gelmeyelim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!