Tohum siparişi

FullHD1

Kıdemli Üye
Selamın aleyküm kankalar son zamanlarda tohum siparişi deneyimi olan varmı deneyiminizi altta aktarırsanız sevinirim

sexclusive

Yeni üye
evet nasıl bir yol izliyorsunuz ben de merak ediyorum çorbacı almamın tek sebebi sitelere güvenmemem

Deex

Üye
degenetica.org 3-4 gün içinde siparişim elime ulaştı 2 tohumda hediye gönderdiler sağolsunlar. Tavsiye ederim bro

acemiceday

Müptezel
Odeme yöntemlerinde havale tedirgin ediyor insanı dostum. BTC aliyorlar ama usdt gibi stabil coin ödemeleri almıyorlar. Bu hizmeti baslatmalilar ki ödeme yontemleri geliştikçe insanlarin işleri kolaylassin.
degenetica.org 3-4 gün içinde siparişim elime ulaştı 2 tohumda hediye gönderdiler sağolsunlar. Tavsiye ederim bro

Extremist

Kıdemli Üye
Bende sipariş vermiştim sorunsuz geldi. Firma işini iyi bilir bi sorun olmaz olsa kendilerine de olacağını bilirler. Müşteri menuniyeti ilk sıralarında ve çok yardımcılar. Her iki sponsor da aynı şekildeler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D Dr.Organic:
    hahahaha** ******
  • istr istr:
    ***** ** ********** ***** **** *** ** ******* **** ******* hahahaha** ***** *** ******* hahahaha* ***** ******** ****** * ****** * ***** hahahaha****** ********
  • universesingularity universesingularity:
    ***** ******* ***** ** ****** hahahaha*** ********* ***** *****
  • istr istr:
    ** ** ** ******* ****** ** hahahaha** hahahaha** ******** ***** ******* ***** ** ****** hahahaha*** ********* ***** *****
  • istr istr:
  • istr istr:
    ***** ***** ******* ** hahahaha** ******* ******** ****** hahahaha *** ***** ******
    +1
  • istr istr:
    ****** hahahaha* ****** *** **** ********** ********* ********** hahahaha ***** **
    +1
  • istr istr:
    *** ******** ***** hahahaha * ***** ** ** ***** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahaha*** ***** ******* ***** ** ****** hahahaha*** ********* ***** *****
  • D Dr.Organic:
    * ***** hahahaha*** *** ****** **********
  • istr istr:
    *** * ******* ****** *** **** hahahaha ** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • istr istr:
  • D Dr.Organic:
    hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    ***** ******* ********* hahahaha **** *****
  • istr istr:
    ******* hahahaha** ***** hahahaha ** ***** **** hahahaha * ***** **** ******* ******
    hahahaha ******** **** **
  • istr istr:
    ******* ******** hahahaha** *** ******** *********
  • istr istr:
    *** ****** **** ** ******** ******** ********* ** hahahaha ******** ******** *********
    universesingularity universesingularity: ****** *** ******** ***** ******* **** ********