tohum sipariş (biraz farklı konu yorumlarınız önemli)

tranquila1

Yeni üye
herkese iyi keyifler arkadaşlar,
bir arkadaşım geçenlerde yurtdışından ot sipariş etti ve 3,5 gram ot ile yakalandı ve denetimli serbestlik aldı, kanında ve idrarında thc çıkmadığı için tedavisiz denetim aldı, sadece imza atmakla yükümlü. Bu arkadaş tohum getirmek istiyor yurtdışından, sizce sıkıntı olur mu? ben olur diyorum ama ısrarcı biraz, sizce sıkıntı olur mu?

cannabis16

Ordinaryüs
Cvp: tohum sipariş (biraz farklı konu yorumlarınız önemli)

tranquila1' Alıntı:
herkese iyi keyifler arkadaşlar,
bir arkadaşım geçenlerde yurtdışından ot sipariş etti ve 3,5 gram ot ile yakalandı ve denetimli serbestlik aldı, kanında ve idrarında thc çıkmadığı için tedavisiz denetim aldı, sadece imza atmakla yükümlü. Bu arkadaş tohum getirmek istiyor yurtdışından, sizce sıkıntı olur mu? ben olur diyorum ama ısrarcı biraz, sizce sıkıntı olur mu?

tohum da yasaklı maddeler arasında..sadece esrar tohumu değil,hertürlü tohumun ülkeye girişi için ilgili mercilerden önceden onay almak gerekli yani legal değil..

ama ben yurtdışına çıkış yapsam,oradan bol miktarda tohum getiririm şahsen..üstümde pantalon paçasında ,ayakkabı içinde vs.. 
tohumla yakalanıp da ceza yiyen ne duydum ne gördüm..tabii getiren arkadaş abuk subuk şüpheli hareketler yapmayacak,esrar içip de yola çıkmaya kalkıp triplere girmeyecek..yoksa fazladan aramaya sokarlar..

tranquila1

Yeni üye
Cvp: tohum sipariş (biraz farklı konu yorumlarınız önemli)

cannabis16' Alıntı:
tohum da yasaklı maddeler arasında..sadece esrar tohumu değil,hertürlü tohumun ülkeye girişi için ilgili mercilerden önceden onay almak gerekli yani legal değil..

ama ben yurtdışına çıkış yapsam,oradan bol miktarda tohum getiririm şahsen..üstümde pantalon paçasında ,ayakkabı içinde vs.. 
tohumla yakalanıp da ceza yiyen ne duydum ne gördüm..tabii getiren arkadaş abuk subuk şüpheli hareketler yapmayacak,esrar içip de yola çıkmaya kalkıp triplere girmeyecek..yoksa fazladan aramaya sokarlar..

direk tohum sitesinden örneğin buradaki sponsor siteden sipariş vermeyi düşünüyor, tohumu en fazla geri gönderiyorlar anladığım kadarıyla, herhangi bir işlem veya takip yapmıyorlar değil mi

Tohum her zaman geri gönderilir veya kaybedilir ceza olarak bunun ekstra bir cezası olmaz kendin getirmediğin veya yüklü getirmediğin sürece en fazla sorgulama olur denetimli veya sicili işlenmiş kişilerin özellikle gümrük üzerinde kaydı tutuluyor olabilir bu kişiye gelen gönderi ayrıca inceleniyor olabilir ya başkası adına başka adrese sipariş versin yada başka şeyler düşünsün ben tavsiye etmiyorum he bir şey olur mu desen bence olmaz ama bunun tohumunu temin etmek bence bu kadar riski gerektirmiyor olmalı bunca riske rağmen peşinden koşmak şansını zorlamak bana göre doğru değil alternatifler üretilebiliyor olmalı, iyi forumlar.

mammawasdead

Yeni üye
keşke bu üstadlar hangi sitelerden alıyor onuda bilsek degeneticadan aldım 6 tane 1 ini patlatabildim benimde acemiliğim var tabi ama başka sitelerden alışveriş yapmak istiyorum yokmu ya bi iki tane önerseniz :(

Grow Muhabbetleri
Help Users
    universesingularity universesingularity: * ***** ********* *** **** ***** **** ******** ****** *** ******* *** ***** *** **