Tohum nerden alinir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PeterGrow

Yeni üye
..sorusuna chat'de "sponsorlardan" baska yeri tavsiye etmek yasak dedi arkadaslar. st.kushseed.net e siparis verdim, whatsapp ten hesap numarasi aldim, ödedim, "Persembe günleri kargoya veriliyor ve mesaj gelecek" diye bir yanit aldim, su an cuma ögleden sonra oldu ve kargo mesaj gelmedi.

Degenetika sayfasindan da siparis verdim, whatsappten hesap bilgisi icin mesaj attim.. 3 ün oldu, yanit yok.

Sayfalar pek güvenilir gibi de durmuyor. Hatta Degenetika hakkinda Google'da siparis ettigim yerine baska alakasiz tohum geldi diye bir yorum buldum. Yokmu yani güvenilir bir sayfa? Sizce ne yapmaliyim? Aranizdan biri tohum paylasmak isterse.... yakinda Amsterdama gidiyorum oradan 1 numara tohumlar getirecegim (dödügümde bende sizinle paylasirim).
Yola cikmadan ilk growumu hazirlamak istiyorum... o zamana kadar arkadas ilgilenecek ve döndügüm zaman klonlari ekecektim... hersey ertelenecek gibi görünüyor

Sizce ne yapmaliyim?

Kimde Bu

Müptezel
Sponsorlarda kesinlikle paran kalmaz tohumu gönderiyorlar, tohumlarda karışıklık olabilir ama ben daha önce yaşamadım. Yetiştirdiğim genetiğin aynısından 1 sene sonra yine sipariş ettim gelen tohumlardan çıkan sigaralar tat ve koku itibariyle aynıydı, kalite aynı mıydı dersen hayır değildi eski tohumlar dillere destandı. Yakın zamanda hollandaya gideceksen tabiki orijinal yerinden al tohumlarını

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kushseed den 2 hafta önce sipariş verdim 5 6 günde elime geçti donus yaparlar merak etme , degenetica da stok problemi olabilir onun icin birsey diyemem ama sponsorları paran kalmaz dostum. Memnun olmayan arkadaşlar ise internetten araştırıp Türkiye gönderimi olan siteleri bulup siparişlerini oralardan geçebilirler.

PeterGrow

Yeni üye
Tesekkürler
Kushseed den 2 hafta önce sipariş verdim 5 6 günde elime geçti donus yaparlar merak etme , degenetica da stok problemi olabilir onun icin birsey diyemem ama sponsorları paran kalmaz dostum. Memnun olmayan arkadaşlar ise internetten araştırıp Türkiye gönderimi olan siteleri bulup siparişlerini oralardan geçebilirler.
Buna sevindim- Sagol!

Angel1585

Yeni üye
Abiler bende sipariş verdim geçen çarşamba günü pazartesi kargoya verdik dedi daha takip numarası gelecek bide arkadaşın ismine verdim gidip kontrolde edemiyorum sürekli cevap bile verilmiyor şuan

Ü

Üye silindi 26274

Guest
kushseed wp görüntülenmesi en son dün öğleden sonra 3 de görünüyor izinliler galiba :D

Mertali54

Doktor
bu sıte de 2 yer var onun harıcınde bırsey soyllemek sıte kurallarına aykırıymıs yanı sponsor dan alabılırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****