Tohum nasıl saklanır?

DaftPunk

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar, 
Ben sponsordan tohumları aldım. Bi kac gündür giyim dolabımda kenarda duruyordu. Sonra buzdolabı buzluğuna attım. Sizce sorun olur mu? Ya da tohum nasıl saklanmalı? 
Bendeki genetik AK47

AirBuss

Yeni üye
TohumsuzEsrar' Alıntı:
Buzdolabinda karanlik bir kosede senelerce taze kalir. Sadece sogukta durmasi yetmez isik almiycak.

Buzlukta dursa sorun olurmu çünkü buzdolabının alt kısmı sürekli ışık alıyor hocam

Legend86

Müptezel
Dostum sorun şurda buzluğa koydum yanlıslıkla
Tohumun içinin ne hale geleceğini bilemiyorum, belli olmaz çözülünce belkide ilk günkü gibi taze kalmışda olabilir, buzluk iç soğukluğu kaç acaba, insanlar samanlıkta tohum saklarlar - 25 leri gören yerlerde tohumlar ısınmayan kiler gibi yerdeler - 20 leri görüyorlar yinede büyüyolar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    ***** hahahaha* **** ********* ********* *** **** *******
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *