tohum koyduğum gibi duruyor

borderli

Yeni üye
beyler tohumu bitkiden çıkarp direk ekiyorum nemini ihmal etmiyorum bugun açtım baktım aynı duruyor 2 3 gün oldu bu tohumların koparıldıktan sonra bi işlem filanmı görmesi gerekiyor suya atıp 1 gün filan bekletme haricinde lütfen bilen varmı çıldırcam bide bu tohum en fazla ne kadar süre içinde çıkmazsa işi bitmiş demektir arklar acelemi ediyom ?

borderli

Yeni üye
evet yada hayır demeniz yeterli kankalar okb li yani takıntılı bir bireyim çıldırıyom çıkmıyorlar suya koydum çöktüler ama çıkmıyorlar ffısfısla suluyom suyu görmüyomu acaba tepesine poşette geçirdim delik açtım filan nemi korusun diye

Myhtra

Müptezel
beyler tohumu bitkiden çıkarp direk ekiyorum nemini ihmal etmiyorum bugun açtım baktım aynı duruyor 2 3 gün oldu bu tohumların koparıldıktan sonra bi işlem filanmı görmesi gerekiyor suya atıp 1 gün filan bekletme haricinde lütfen bilen varmı çıldırcam bide bu tohum en fazla ne kadar süre içinde çıkmazsa işi bitmiş demektir arklar acelemi ediyom ?
Kanka garanti yöntem tohumu ilk önce plastik bir kapa koyarak çalkala dış kabuğu hafif zedelenecek sonra peçeteyi nemlendiricen kesin yöntemdir

borderli

Yeni üye
Kanka garanti yöntem tohumu ilk önce plastik bir kapa koyarak çalkala dış kabuğu hafif zedelenecek sonra peçeteyi nemlendiricen kesin yöntemdir
sagol hacı işleme gerek yokmu yani bitkiden cıkarıp ekince çıkma konusunda bazı tohumlar dolapta bekletme filan fırt bişiler gerekliymiş kenevirde yok değil mi eyv.

borderli

Yeni üye
Kardeşim tohumu direk ekemezsin tohum şuan uyku modunda , 1 ay falan tohumu güzelce muhafaza et .
hacı daha önce başka bitkiden tohum aldım direk ektim ertesi gün hemen çıktı topragın üstüne sonra güneş yakmış sanırım topraktan çıkar çıkmaz güneşe koymak direk güneş ışıgı sakıncalımı bunuda sormus oluyum eyv :)

püskütvarmı

Ordinaryüs
hacı daha önce başka bitkiden tohum aldım direk ektim ertesi gün hemen çıktı topragın üstüne sonra güneş yakmış sanırım topraktan çıkar çıkmaz güneşe koymak direk güneş ışıgı sakıncalımı bunuda sormus oluyum eyv :)
Evet sakıncalı heleki bu zamanlar bu güneşler 2 saat güneş göster al gölgeye .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...