Tohum filizlenmesi?

merijackson

Yeni üye
Üstadlar iyi günler bol dumanlar, patlattığım tohumum 5 gündür kafa çıkarmadı hala topraktan bugün dayanamadım baktım olduğu gibi duruyor sorun ne olabilir ?

mümkün mertebe tohumu sıcak (20-25) derece olan yerde karanlık bir yerde patlat nem oranıda 50-55 arası olsun yüzde yüzz patlıyor.

merijackson

Yeni üye
mümkün mertebe tohumu sıcak (20-25) derece olan yerde karanlık bir yerde patlat nem oranıda 50-55 arası olsun yüzde yüzz patlıyor.
kanka tohumu patlatmıştım zaten toprağa aldıktan sonra kafayı çıkarmadı bi türlü işte 5 gündür bugün baktım toprağı açıp ilk günkü gibi duruyor toprakta suda vermiştim ilk toprağa koyduğumda sıcaklık diyorsan daha sıcak biryere alayım, dolabın içinde koymuştum karanlık olsun diye

higthead

Jolly Green
Dostum pet bardak geçir ve pet bardagı nemlendır. Eğer topraga almasaydın yarım gunde fılızlendırıcek sıcak su buharı taktıgı verıcektım.

Yine yazayım baska arkadaslar faydalanırTohumunuzu pecete pamuk vs arasına alırken veya jıffy e koyduktan sonra hemen kendınıze kap olusturun ve kabın ıcıne ufak bardak shot bardagı veya fıncan vs koyun 3-4 saate bır o bardagın ıcıne kaynar su koyun kabın ıcı sıcak su buharı ıle dolsun ve tohumlarınız 1 gunu bulmadan patlıyacak ve 2 gun gecmeden yaprakları slm vermıs olucak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    D despotdes: ***** *** ********* hahahaha**