Tohum Ayrt Etme

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Brolar Merhaba
Geçen yaz Sponsordan tohum almıştım maddi imkanlardan anca kurabildim sistemi 2 farklı genetik aldım fakat üstünde genetiğin ismi yazmıyor nasıl ayrt edicez ? 

1 ve 2 Numara diye göndermişler 1 numara olan tohumlar biraz ufak 2 numara daha iri 

Bu arada genetikler Nyc Dıesel Auto ve G-13 Auto 

Pro grower ustalar yardım edebilecekmi ? 

Growcu bi abimizin dediğine göre ufak olanlar Nyc Diesel büyük olanlar G-13 Ama terettüte kaldım.

Ekli dosyalar

• eafcaa37-ab22-426c-9f4a-0baa17856f20.jpg
    eafcaa37-ab22-426c-9f4a-0baa17856f20.jpg
    211.6 KB · Görüntüleme: 64
  • edc4404d-1217-4a5f-adab-4964a6b21861.jpg
    edc4404d-1217-4a5f-adab-4964a6b21861.jpg
    223.4 KB · Görüntüleme: 147

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Cvp: Tohum Ayrt Etme

Kardeşim bakmayla ayırt edilemez bence tohum göz kararı ile bir sonuç alınacağını düşünmüyorum. Siparis verirken mix mi yaptın ( karışık) yada aklında hicmi kalmadı en iyisi filizlendirip bahtına ne çıkarsa hesabı:)

BEYLERBEYİ

Yeni üye

GenemiAmcaLar' Alıntı:
Kardeşim bakmayla ayırt edilemez bence tohum göz kararı ile bir sonuç alınacağını düşünmüyorum. Siparis verirken mix mi yaptın ( karışık) yada aklında hicmi kalmadı en iyisi filizlendirip bahtına ne çıkarsa hesabı:)

Sipariş bu şekilde:
https://i.hizliresim.com/qeUke0.jpg

5 birinden 5 de birinden totalde 20 tane tohum geldi 1 ve 2 diye üzerine yazıp göndermişler 10 tane aldım yani toplamda 10 tanede hediyemi göndermişler bilmiyorum başkasının tohumuda olabilirmi ? yazıyorum sponsora cevap yok 3 günde 1 kelime yazıyorlar 

Ben 5 tane genetik + 2 genetik ekeceğim için sıkıntı olmasın diye ayırt etmem lazım hepsini kulanmıcam yani tohumun o kadar lümenim yok :)

thadcastle46

Yeni üye
Kanka sana 1 in ney 2 nin ney olduğunu söylemeden neyi niye gönderiyorlar çok kızdım yani. Sordun mu söylemiyorlar mı? Sen müneccim misin nerden bilecen? Bunu bi tek onlar söyleyebilir

1 veya 2 yerine tohumların 1-2 baş harfini yazsalar olay çözülür mınake

BEYLERBEYİ

Yeni üye

thadcastle46' Alıntı:
Kanka sana 1 in ney 2 nin ney olduğunu söylemeden neyi niye gönderiyorlar çok kızdım yani. Sordun mu söylemiyorlar mı? Sen müneccim misin nerden bilecen? Bunu bi tek onlar söyleyebilir

Valahi moruk bende anlamadım 1,2 neye göre numaralandırmışlar inan anlamadım wp den yazdım aldığım zaman cevap vermediler dün gene yazdım hala okunmadı cevap yok normaldede zaten 3 günde 1 kelime cevap veriyorlar çözmem lazım tohumları ona göre atıp patlatıcam 

Varmı bi espirisi 1,2 diye 2 farklı genetik tohum alan varmı bu şekilde numaralandırıplıpmı gönderiliyor nedir bunun espirisi ?

thadcastle46

Yeni üye

Pablo01' Alıntı:
thadcastle46' Alıntı:

Valahi moruk bende anlamadım 1,2 neye göre numaralandırmışlar inan anlamadım wp den yazdım aldığım zaman cevap vermediler dün gene yazdım hala okunmadı cevap yok normaldede zaten 3 günde 1 kelime cevap veriyorlar çözmem lazım tohumları ona göre atıp patlatıcam 

Varmı bi espirisi 1,2 diye 2 farklı genetik tohum alan varmı bu şekilde numaralandırıplıpmı gönderiliyor nedir bunun espirisi ?

En iyi tahminle sepetinde üstte olan 1 diğeri 2 aga bundan başka hiç bir tahmin şansın yok, net bilgi onlarda umarım yazarlar can sikici bi durum. 2 çeşit yok mu zaten orada niye ikisinden de atmıyon?

BEYLERBEYİ

Yeni üye

thadcastle46' Alıntı:
Pablo01' Alıntı:

En iyi tahminle sepetinde üstte olan 1 diğeri 2 aga bundan başka hiç bir tahmin şansın yok, net bilgi onlarda umarım yazarlar can sikici bi durum. 2 çeşit yok mu zaten orada niye ikisinden de atmıyon?

Moruk bende aynı tahmindeyim başka mantıklı bi şey gelmiyor çünkü ama eminde değilim 
8 tane falan atıcam kanka toplam 2 tane farklı olucak 6 sı farklı çünkü hasat gramajları farklı

tohum yanlışta gelmiş olabilir düşüncesinede kaplıyorum. çünkü 10 tane aldım 20 tane gönderdiler çok karışık durum ::) gönderen elaman kafası güzeldi herhalde üstüne yazması lazım ismini genetiğin. Çinden led siparişi verdim adam modelini & adetine kadar yazmış paketin üstüne

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Beyler konuyu hortluyorum tatmin edici cevap bulamadım yokmu fikri olan şu genetiklerin hangisidir diye lütfen yardım

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Beyler Tohumların genetiğini çözüm 1 numara g-13 diğeri nyc Diesel Degeneticaya sıkı baskı üzerine 1 numaranın g 13 olduğunu söyledi özür dilediler
Merak edenler için paylaşıyım dedim Konu çözüldü

Pacenko

Yeni üye
Selamünaleyküm kanka arkadaşların dediği gibi tohumun üzerinde genetiği belli olmaz gönderici ile irtibata geç üzerinde 1-2 yazıyor poşetlerin diye söyle onlar illaki sana bir cevap verirler başka türlü hiçbir şekilde genetiğini anlayamazsın dikip büyütmedin. 
Dumanın bol olsun ?

BEYLERBEYİ

Yeni üye
greenblue53' Alıntı:
Merhaba kankam Soler Palau td350 silent bu fanı alırsan hem çok sessiz hem kuvvetli.. 1metrekarelik çadır için giriş fanı kullanmana gerek kalmaz içerideki pis havayı dışarı atarken çadırın alt gözeneklerinden temiz havayı içeri emecektir. Karbonfiltre olarak da 125mm çapında 380m3 - 480m3 arası hangisini istersen al ama demir sacdan yapıla daha iyi ilerde perçinlerini söküp içini boşaltır yenilersin.

GenemiAmcaLar' Alıntı:
Gözün aydın kirve:)

Gözün aydın kirve:)

Sağol bro
Narkotik' Alıntı:
Niye 20 tane yollamışlar **** onu da sorsaydın

Valahi sormadım moruk şüpeliyim tohumlardan ekip bakıcaz artık :)

Pysx

Yeni üye
Kanka benim de aynı şekilde geldi tohumlar ben de 5+ 5 toplam 10 tane aldım ama bana 10 tane gönderdiler hediye mediye yok bana bu nası iş  bak sinirlendim görünce ::D bana wp deki adamdan gelen cevap 1 yazan ilk sıradaki 2 yazan 2. sıradaki

bartolomeo

Yeni üye
Dostum sponsordan bilgi almak için yazdım ancak 2 haftadır dönüş yok herhangi bir şekilde sana sorayım en iyisi.  Ürünler eline ulaşmış. Güvenlik önlemi nasıl? Adres vermekte bir sıkıntı var mı? Aydınlatırsan sevinirim. Konuyla ilgili net deneyim aktarımına hiç denk gelemedim forumda.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ****** ********* ****** ******** **** ***** *** hahahaha** hahahaha **** ***** ******** ***** hahahaha ** **
  • O Oci137:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** *********
  • O Oci137:
    ********* ******** ********* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** hahahaha****** hahahaha ***** ***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ***** ****** ****** ******** ******* ********* ******** ****** *** ***** ****** ***** ********* ******** ******* ********** ****** ****** **** ********* hahahaha* ****** ********** ******** *******
  • T Tropikal.MR:
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: ***** ********