Tohum almak istiyorum öneri yardım

methluck

Yeni üye
selamlar arkadaslar eve kendimce bi sistem kurucam tohuma ihtiyacım var nerden bulabilirim güvenilir olması yeterli

higthead

Jolly Green
selamlar arkadaslar eve kendimce bi sistem kurucam tohuma ihtiyacım var nerden bulabilirim güvenilir olması yeterli

Dostum sponsorlarımız olan :

ve

Güvenilir sekilde alışverişini yapabilirsin.

methluck

Yeni üye
Dostum sponsorlarımız olan :

ve

Güvenilir sekilde alışverişini yapabilirsin.
tesekkür ederim alıyorum ama bilmem gereken önemli bişey varmı satın alırken yapmam gereken vesaire

higthead

Jolly Green
tesekkür ederim alıyorum ama bilmem gereken önemli bişey varmı satın alırken yapmam gereken vesaire

Dostum önce siteden uyelık olustur.
urunu secerken automu photomu bakarak secımını yap.
Siparişini oluştur
Sipariş kodunu belirtilen whatsapp yaz
Beklemede kal sana gereklı bılgılerı yazıcaklar.
Sectıgın urunu stok varmı mutlaka sor.

methluck

Yeni üye
Hoşgeldin kankam sende. Bugüne kadar sürekli kushseed den aldım ama degenetica da aynı kişiye ait yani hangisinden alırsan al aynı tohum gelecektir sana. Kargo vs sorun yaşamadım. Hatta bugün 10+5 tane kushseed den sipariş geçtim bugün. Pazartesi kargolama yapılacağını söylediler. Pazartesi olmaz perşembe olur ama gönderirler.
teşekkür ederim bende şimdi sipariş verdim degeneticadan dönüş bekliyorum tahmini kaç günde geliyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    Houp53 Houp53: hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** ****...