THC vape pen deneyen oldu mu? Amsterdam'a gideceğim alsam Türkiye'ye sokarken sıkıntı olur mu?

kapsudo

Üye
Hocam merhaba

18-23 ekim tarihlerinde ADE için amsterdama seyahat edeceğim. Daha önce thc juul deneme fırsatım oldu ot kadar yoğun kafası yoktu ancak gece kulübüne girdiğimde gerçekten eğlendirdi normal ot içip kulübe girdiğim zaman anskiyete sorunu yaşayabiliyorum bu sebeple amsterdamda thc juul arıyorum . Nerede bulabilirim herhangi bir fikrin veya önerin var mıdır ? Bu arada bu benim 5. amsterdam seyahatim olacak ...'s , abraxas , greenhouse ve basjoe hariç deneyimlenmesi gereken coffeeshoplar hangisidir ?

Merhaba,
Bildigim kadariyla THC oil satan yer yok malesef. Eczane ve marketlerde CBD yagi var sadece. Coffeshoplarin da konsantre urun satmasi yasak. Legal olmayan kanallardan bulunabilir diye tahmin ediyorum ama ne kadar guvenli olur o bambaska mesele, ben olsam tercih etmezdim. Isterseniz bir de reddit'uzerinde r/AmsterdamEnts kanalinda sorun, makul bir yol bilen olabilir. Ben konserlerde vs genelde edible tuketip giriyorum. Hem bir sure sonra etki ediyor, etkisi de uzun oluyor. Boerejongens'in cok guzel browniesi var, tavsiye ederim. Bayiltmiyor gayet yuksek. Nisanda Metallica konseri vardi, girmeden once yedim uzerine de bir sigara ictim. Neredeyse konser sonuna kadar kafami guzel tuttu.

Coffeshoplar ile ilgili yazmistim onceden detayli ama baslik silindi sanirim. Ozet gecmeye calisayim. Son 1-2 yildir ayda bir iki kez iciyorum, bu yuzden icmisken guzel, farkli olsun diye ince eleyip sik dokumaya basladim. Coffeshop'te takilmayip alip gidiyorum, bu yuzden mekan, atmosfere takilmadan iyi ot olan yerleri tavsiye edebilirim.

Son zamanlarda favorim Het Ballonnetje. Doguda Roetersstraat 12 adresinde. Iceride oturacak yer var, insanlar takiliyor iceride. Pink vanillatie diye cok cok guzel bir hybridleri var, cok begeniyorum.
Merkezde Family Fist'u methediyorlar cok fazla. Gecen ay denedim, sectigim ottan cok super degildi ama belki de benim secimim iyi degildi. Bir sans daha vermeyi dusunuyorum. Merkezde oldugu icin ulasimi rahat, adres Amstel 36.
Guneyde DNA coffeshop var, cok guzel hybrid kush urunleri var. Bir kac kez denedim memnun kaldim. Iceride yerleri yok sanirim, sadece alip gidiyorsunuz.
Yine merkeze yakin 1eHulp var, adresi Marnixstraat 194. Bunlarin da guzel urunleri var, iceride oturmak mumkun sanirim.
Bunlarin disinda klasik olarak Boerejongens benim favorim. Her ne kadar son zamanlarda bozsa da yukarida bahsettigim brownieleri Amsterdam'da yenilebilir urunlerde favorim. Otlari da bence hala fiyat/performans konusunda cok iyi. Bunlarin bir kac yeri var Amsterdam da, Utrechtsestraat 21 merkeze yakin olani. Burada da iceride icmek mumkun degil sanirim.

Aklima ilk gelenler bunlar, varsa akliniza takilan baska bir sey yanitlamaya calisirim.

Merhaba,
Bildigim kadariyla THC oil satan yer yok malesef. Eczane ve marketlerde CBD yagi var sadece. Coffeshoplarin da konsantre urun satmasi yasak. Legal olmayan kanallardan bulunabilir diye tahmin ediyorum ama ne kadar guvenli olur o bambaska mesele, ben olsam tercih etmezdim. Isterseniz bir de reddit'uzerinde r/AmsterdamEnts kanalinda sorun, makul bir yol bilen olabilir. Ben konserlerde vs genelde edible tuketip giriyorum. Hem bir sure sonra etki ediyor, etkisi de uzun oluyor. Boerejongens'in cok guzel browniesi var, tavsiye ederim. Bayiltmiyor gayet yuksek. Nisanda Metallica konseri vardi, girmeden once yedim uzerine de bir sigara ictim. Neredeyse konser sonuna kadar kafami guzel tuttu.

Coffeshoplar ile ilgili yazmistim onceden detayli ama baslik silindi sanirim. Ozet gecmeye calisayim. Son 1-2 yildir ayda bir iki kez iciyorum, bu yuzden icmisken guzel, farkli olsun diye ince eleyip sik dokumaya basladim. Coffeshop'te takilmayip alip gidiyorum, bu yuzden mekan, atmosfere takilmadan iyi ot olan yerleri tavsiye edebilirim.

Son zamanlarda favorim Het Ballonnetje. Doguda Roetersstraat 12 adresinde. Iceride oturacak yer var, insanlar takiliyor iceride. Pink vanillatie diye cok cok guzel bir hybridleri var, cok begeniyorum.
Merkezde Family Fist'u methediyorlar cok fazla. Gecen ay denedim, sectigim ottan cok super degildi ama belki de benim secimim iyi degildi. Bir sans daha vermeyi dusunuyorum. Merkezde oldugu icin ulasimi rahat, adres Amstel 36.
Guneyde DNA coffeshop var, cok guzel hybrid kush urunleri var. Bir kac kez denedim memnun kaldim. Iceride yerleri yok sanirim, sadece alip gidiyorsunuz.
Yine merkeze yakin 1eHulp var, adresi Marnixstraat 194. Bunlarin da guzel urunleri var, iceride oturmak mumkun sanirim.
Bunlarin disinda klasik olarak Boerejongens benim favorim. Her ne kadar son zamanlarda bozsa da yukarida bahsettigim brownieleri Amsterdam'da yenilebilir urunlerde favorim. Otlari da bence hala fiyat/performans konusunda cok iyi. Bunlarin bir kac yeri var Amsterdam da, Utrechtsestraat 21 merkeze yakin olani. Burada da iceride icmek mumkun degil sanirim.

Aklima ilk gelenler bunlar, varsa akliniza takilan baska bir sey yanitlamaya calisirim.
Sloterdijk'ta kalacağım otelin yakınlarında boerejongens buldum ilk işim brownie'lerini denemek olacak . Tavsiyelerin için teşekkür ederim aklıma takılan bir şeyler olursa tekrardan rahatsız ederim.

selam, stiiizy markasının bir çok ürününü getirtirken sorun yaşamadık, çoğu anlaşılmıyor çünkü bildiğin normal vape

mimir45

Üye
Merhaba,

kanka oost u cok methediyorlar fiyatlari falanda digerlerine nazaran ucuz oraya ugrarsan benide aydinlat lutfen

birilerivar

Yeni üye
Ben bu pax vaporizeri hostes arkadaşım sayesinde aldım Amerika’dan. Ya ben beceredim ya da ona koyduğum otu normal cigara yapsam çok daha fazla kafam olurdu. Sevmedim

skapix

Yeni üye
cigara gibi kafa yapmıyor torbacı skunkını tercih ederim vape yerine o kadar etkisiz
%96 thc oranına sahip bi vape almıştım eski kalem nargileler gibi ancak pod u değiştiriliyor hayatımda yaşamadığım kafaları tatilde 2 ay yaşattı bana toplam 4 pod bitirdim 1 i md li olmak üzere dozunu kaçırdığın zaman ayakkabı boyalı sigaradan daha kötü oluyor kafası

Beyler bir sorun olmaz gidip getirin , ben tr de ticaretini yapıyorum. 100 lerce cevirmeden gectik , kimse anlamiyor :D markasal olarak eline gelen olursa sorabilir bana

birilerivar

Yeni üye
3 ayda 1000 adet sattim piyasaya , happy24 markası adı altinda artik yeni marka gelecek. Bilginize :)
Ben bu pax vaporizeri hostes arkadaşım sayesinde aldım Amerika’dan. Ya ben beceredim ya da ona koyduğum otu normal cigara yapsam çok daha fazla kafam olurdu. Sevmedim. Pax vaporizer hakkında bir bilgin var mı hocam

Kanka pax kullanim su sekilde , otu grind ettikten sonra otu yerine koyuyorsun ya siyah bir çubuk aparati ile otu iyice oturtman lazim hepsini yaptiysan urun o kadar kafa yapiyor. O ürünü yasak olan yerlerde açik havada hızlıca kafam güzel olsun diye kullaniyor insanlar yani rakı masasındasın beyler ben bi sigara icip geliyorum diyorsun. Disarida 10 metre ileriye gidip kuytuda puff puff yapip geri geliyorsun. Üstün kokmuyor zaman sorunu yok. Hizli guzel bir kafa hayata devam ediyorsun. Ekonomik bir cihaz değil. Normal sigara yapsan 5 katı kafa yapar ama ekonomisi daha iyi ama yasak yerler için yapılmış bir cihaz mesela kaliforniyadasın ama dışarıda puff yapmak istiyorsan bunu kullaniyorsun. Konu bu yani bize gelir mi bilmiyorum. Ekonomine bağlı kanka
Ben bu pax vaporizeri hostes arkadaşım sayesinde aldım Amerika’dan. Ya ben beceredim ya da ona koyduğum otu normal cigara yapsam çok daha fazla kafam olurdu. Sevmedim. Pax vaporizer hakkında bir bilgin var mı hocam

birilerivar

Yeni üye
Kanka pax kullanim su sekilde , otu grind ettikten sonra otu yerine koyuyorsun ya siyah bir çubuk aparati ile otu iyice oturtman lazim hepsini yaptiysan urun o kadar kafa yapiyor. O ürünü yasak olan yerlerde açik havada hızlıca kafam güzel olsun diye kullaniyor insanlar yani rakı masasındasın beyler ben bi sigara icip geliyorum diyorsun. Disarida 10 metre ileriye gidip kuytuda puff puff yapip geri geliyorsun. Üstün kokmuyor zaman sorunu yok. Hizli guzel bir kafa hayata devam ediyorsun. Ekonomik bir cihaz değil. Normal sigara yapsan 5 katı kafa yapar ama ekonomisi daha iyi ama yasak yerler için yapılmış bir cihaz mesela kaliforniyadasın ama dışarıda puff yapmak istiyorsan bunu kullaniyorsun. Konu bu yani bize gelir mi bilmiyorum. Ekonomine bağlı kanka
Eyv kankam bilgi paylaşımın için çok teşekkür ediyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ***** ******* ***** hahahaha***
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ****** ******** ********** hahahaha ********* hahahaha* ******** *** ********* ******** *** hahahaha***
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******** ******** *** ***** ***** hahahaha ********* ****** ******** ********* ***
  • A ax-b:
    ******** ***** **** ****** * ******** hahahaha ****** hahahaha**********
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ******** ** ** ******* hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    ********* **
    +1
  • A ax-b:
    ********** ***** *** **** hahahaha ******** ** ** ******* hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha*** ****** ** *** ******** ********** hahahaha*****
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ****** *** hahahaha**** ***** *** **** **
    +1
    ********* ** ***** ****** hahahaha* ****** ******* ****
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ******* *** ***** ******** hahahaha* hahahaha** hahahaha ********* ***** hahahaha******* ** ***** ****** hahahaha* ****** ******* ****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ** hahahaha* *** ***** ****
    hahahaha ****** *******
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** **** hahahaha*
    bandaleros bandaleros: hahahaha* **** ****** **** hahahaha*