Temmuz sonu Outdoor çerez grow :)

kralkobraa

Kıdemli Üye
Selam kankalar @yokmubiseyinnn ustamın tavsiyesiyle ufaktan grow yapalım dedik şimdilik sponsordan bigbud fem ektim iki tane elime geçtikçe başka genetiklerde ekecem 1er tane bruce banner auto - bigbud auto - northen lights auto deneyecem denemekten zarar gelmez toprak olarak plagron light mix ile tohumu patlatıp 15gün sonra kendi coco torf perlit karışımlı toprağıma alacam herkese bol hasatlı growlar dilerim kankalar

kralkobraa

Kıdemli Üye
dostum iyi growlar. tengri budlarını möhkem eylesin.

Sponsordan karışık tohum paketi alabilme konusunda başlık açmıştım bi sinerji oluşturalım bi siparişte bi genetiğe bağlı kalmayalım diye ama modlar sildi açıldığı gün. Sen nasıl tohumu tek tek tedarik edebiliyorsun kanka?
Teşekkür ederim kankam ben tohumları tekli almıyorum beğendiğim genetiklerden 5er tane alıyorum yanında da hediye yolluyorlar biraz pahalıya patlıyor ama bakıyorum duruma göre istediğimi ekiyorum diğerlerini buz dolabında muhafaza ediyorum

kralkobraa

Kıdemli Üye
eyvalla ben olayı çok yanlış yerden anlamışım dostum :D o da bir yöntem tabi bir püsküt yemek için bi paket almak...

imza da iyiymiş bro unuttuk uzun zaman saian sakultayı bi dinleyelim.
Eyvallah kankam saiansız günüm geçmez gerçi içinde esrar geçen tüm şarkılar bağımlılık yapıyor o da ayrı bir konu :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **