temiz sigarayı nasıl anlarım

azerbüllük

Yeni üye
beyler herkese merhaba ben yeni yeni sigara kullanan bi kardeşinizim size bi sorum olacak, içtiğim sigaranın içinde kimyasal olup olmadığını nasıl anlarım ? sigaranın iyisi ve temizi nasıl belli olur ? spesifik olarak görüntüsünde veya kokusunda bir değişiklik falan oluyor mu ? burada herkes bu işin üstadı olduğu için sizlere sormak istedim. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim :)

Marazzssc

Müptezel
beyler herkese merhaba ben yeni yeni sigara kullanan bi kardeşinizim size bi sorum olacak, içtiğim sigaranın içinde kimyasal olup olmadığını nasıl anlarım ? sigaranın iyisi ve temizi nasıl belli olur ? spesifik olarak görüntüsünde veya kokusunda bir değişiklik falan oluyor mu ? burada herkes bu işin üstadı olduğu için sizlere sormak istedim. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim :)
Valla kardesim icmeden anlayamaassin sahsen ben anlamiyorum kimyasal sigaralar genelde badtripe sokar kafa yasamakdan cok kafayi kaldirmaya calisirsin zeevk yerine zulum yani

azerbüllük

Yeni üye
Valla kardesim icmeden anlayamaassin sahsen ben anlamiyorum kimyasal sigaralar genelde badtripe sokar kafa yasamakdan cok kafayi kaldirmaya calisirsin zeevk yerine zulum yani
usta eyvallah sağolasın. piyasada skunk dedikleri sigarayla normal sigaranın arasındaki fark nedir peki bizde sprayli sigarayı mı skunk diye satıyolar daha ucuza ?

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Evet sukunk diye satılan ucuz sigaralar kimyasal içmeden iyice kokla hafifte olsa bi plastik gibi kokusu olur ve içerkende plastik doğal olmayan bi koku verir

Temiz sigara içmenin en garanti yolu kendin yetiştirmendir. Zaten yetiştirmesi ayrı lezzet içmesi ayrı lezzet. Elin korkak olmuyor, tonla para verdik 1 gr dan 4 sigara çıkarmam lazım tribin olmuyor :)

Knka siyah marikler var.kokla zaten anlarsın.böyle yapış yapış olur,bir duman al böyle inceden ateş kalbin hızlı atar.mal gibi olursun zaten tadından anlarsın

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Öncelikle nicki düşünmeden yazdığını belirtmişssin ama ben senin vesilen ile Azer bülbüle buradan rahmet diliyorum gençlik zamanlarımızda mazisi genistir, soruna gelecek olursmda bana göre güzel sigara aromasını kokusunu keskin bir şekilde hissettiğin ve yapış yapış olan sigaradır geniş bir çevren ve sağlam torbacın yok ise bu dediklerime denk gelmen zor olasılık,piyasada satılan skunklar yada x sigaralar yetiştirilme sigarayla karşılaştırırsak piyasa yetiştirmenin getir goturunu yapar yeni basladiysan fazla takma kendini her şey zamanın da,yerinde ve kararında güzel.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evden uzakta

Yeni üye
Öncelikle nicki düşünmeden yazdığını belirtmişssin ama ben senin vesilen ile Azer bülbüle buradan rahmet diliyorum gençlik zamanlarımızda mazisi genistir, soruna gelecek olursmda bana göre güzel sigara aromasını kokusunu keskin bir şekilde hissettiğin ve yapış yapış olan sigaradır geniş bir çevren ve sağlam torbacın yok ise bu dediklerime denk gelmen zor olasılık,piyasada satılan skunklar yada x sigaralar yetiştirilme sigarayla karşılaştırırsak piyasa yetiştirmenin getir goturunu yapar yeni basladiysan fazla takma kendini her şey zamanın da,yerinde ve kararında güzel..ara sıra balide cekebilirsin tavsiye ederim ben üniversitede yokluktan çekiyordum kafası güzel :) :) :)
Dalga geçtiğini umut ediyorum bally konusunda, eğer ciddiysen yaşlandığında görürüm seni. Azer aman diyim bally mali sakat işler bunlar

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Dalga geçtiğini umut ediyorum bally konusunda, eğer ciddiysen yaşlandığında görürüm seni. Azer aman diyim bally mali sakat işler bunlar
Dalga geçmek kimin haddine kardeşim makarasina yazdımda ciddiye alan olur sebep olmayalım düzelttim ;) burada ki ortam samimidir girgirina söylenir birtakım şeyler yapılsın diye değil sende yeni gelmissin hoş geldin

szrlkrsii

Müptezel
kardesim güzel temiz dalgayı grindera koyduktan sonra grinderin kapagını acarsın böyle iceriye çok fantastik bi koku yayılır bahce kokusu heh bak o güzel cigaradır.

ama sigarayı grinderdan gecirirsin böyle cürümüs sikilmis bi sömektir siyahtır kahverengidir anladın mı pek kokmaz bu ne falan dersin iste o kötü sigara ee sigara anladin mi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
    S sodamoda: ********** hahahaha