Tekrar hazır set tecrübeli kankalarım bi bakın

Yeşil16

Yeni üye
Beyler geçen de konu açmıştım son olarak tekrar sormak istiyorum parça parça toplayıp sıkıntı stres yaşayacağıma tek seferde alayım hem kafam rahat olsun hem uğraşmayım gerekirse 500 1000fazla vereyim ama sağda solda boşuna trafik yapmayım diyorum şimdi paylaştığım bu linkteki ışığından kabinine gübresine kadar yeterli olur mu iki bitki düşünüyorum olur derseniz 3 de yapabilirim iki çiçekten 50 50 alsam 100 grama okeyim zaten aşırıya kaçan bi insan değilim evli işinde gücünde gğnde bi tekli veya çiftli sıgara içen bir insanım bunlara ufak vantilatör ve nem makinası ayriyetten ekleyecem şimdi sorum şu karbon filte ışık gübre kabin filizden hasata kadar yeterli olur mu akıl verirseniz çok sevinirim hepinizi seviyorum bol hasatlar diliyorum

sativasever

Müptezel
Dostum 2-3 bitki yapamazsın o kabinde. 1 dişi güzel bir bitki yaparsan veg dönemi 1.5-2 ay tutar tek bitkiden o gramajları alırsın. Gübreler yetersiz en azından calmag ve big bud eklemen lazım. ok uğraştırıcı değil o 1000 liralık fark ile ışığı büyütür daha güzel bir kabinde 2-3 bitkini yaparsın.

Yeşil16

Yeni üye
Dostum 2-3 bitki yapamazsın o kabinde. 1 dişi güzel bir bitki yaparsan veg dönemi 1.5-2 ay tutar tek bitkiden o gramajları alırsın. Gübreler yetersiz en azından calmag ve big bud eklemen lazım. ok uğraştırıcı değil o 1000 liralık fark ile ışığı büyütür daha güzel bir kabinde 2-3 bitkini yaparsın.
Kankam öncelikle yorumun için teşekkür ediyorum ya dediğim gibi tek tek uğraşmayım hazır set alayım diyorum grow kent veya önerebileceğin bir yerden hazır set tesviye edebilir misin zahmet olmazsa eğer bütçem 6 6.500 arası

sativasever

Müptezel
Kabin için bir şey diyemeyeceğim kanka. Growkent çok pahalı ben kendim yaptım ama onun dışında nereden temin edebilirsin bilmiyorum. Gübre olarak başlangış için An serisi iyidir. sensi grow ab boloom ab calmag bigbud kesin ekleyebilirsen overdrive ve köklendirici ekleyebilirsin bunda bir sınır yok tabi ne eklersen onun karşılığını alırsın. bunlar growkentten. Ama daha fazla gübre yerine ışığa yatırım yapmak daha iyidir. Kullandığım cob led den çok memnunum ben 3 bin liraya almıştım 400w aynı satıcı hala üretiyor ama şu an fiyatı nedir bilmiyorum yarın arar sana verebileceğim bir adres isterim.

Yeşil16

Yeni üye
Kabin için bir şey diyemeyeceğim kanka. Growkent çok pahalı ben kendim yaptım ama onun dışında nereden temin edebilirsin bilmiyorum. Gübre olarak başlangış için An serisi iyidir. sensi grow ab boloom ab calmag bigbud kesin ekleyebilirsen overdrive ve köklendirici ekleyebilirsin bunda bir sınır yok tabi ne eklersen onun karşılığını alırsın. bunlar growkentten. Ama daha fazla gübre yerine ışığa yatırım yapmak daha iyidir. Kullandığım cob led den çok memnunum ben 3 bin liraya almıştım 400w aynı satıcı hala üretiyor ama şu an fiyatı nedir bilmiyorum yarın arar sana verebileceğim bir adres isterim.
Çok iyi olur kanka valla olmadı artık parça parça alırız yine kabini ikinci el bulsak filtreyi gübreleri growkentten çözeriz o şekilde artık tuttururuz bişeyler napalım dediğim gibi aşırı tüketici değilim max günde 0.3 falan içerim 0.5desen 100g hasat alsam 200gün arkama bakmam en azından böyle hesap yapıp kendimi motive ediyorum kanka

sativasever

Müptezel
Kanka elinin altında kavanoz olunca çok içiyorsun :D Ben de öyle günde 1 gram içerim diyordum geçen hasatım 400 gramdı 100 arkadaşa verip 300 kendime sakladım. Yeni bitkim olana kadar kafam rahat dedim. Şu an bitkilerimin 1.5 ayı var ve ben harmanım gramı 200 liradan sigara alıyorum.

Yeşil16

Yeni üye
Kanka elinin altında kavanoz olunca çok içiyorsun :D Ben de öyle günde 1 gram içerim diyordum geçen hasatım 400 gramdı 100 arkadaşa verip 300 kendime sakladım. Yeni bitkim olana kadar kafam rahat dedim. Şu an bitkilerimin 1.5 ayı var ve ben harmanım gramı 200 liradan sigara alıyorum.
Kanka ben istesem de patron izin vermez o kadara malum evliyiz :D işin kötüsü aylardır harmanım gramı bulsam düşünmeden alıcam 200e o derece :(

Shepard

Müptezel
Benim ilk başladığım halim gibisin. Biraz araştır growunu gerekirse 1 ay beklet. Bu sete vereceğin parayla çok daha iyi bir set dizebilirsin.
Yeni başladığında bir şeyleri öğrenmek araştırmak yorucu geliyor ama sonrasında da seni bir çok şey öğrenmen gereken yorucu, bazen yapılan hatalardan dolayı üzücü ama acayip keyifli bir süreç bekliyor. O yüzden şimdiden bir şeyleri araştırmaya başlayıp sürecin tadını çıkar. Bol şans :)

erenreis8338

Yeni üye
Beyler geçen de konu açmıştım son olarak tekrar sormak istiyorum parça parça toplayıp sıkıntı stres yaşayacağıma tek seferde alayım hem kafam rahat olsun hem uğraşmayım gerekirse 500 1000fazla vereyim ama sağda solda boşuna trafik yapmayım diyorum şimdi paylaştığım bu linkteki ışığından kabinine gübresine kadar yeterli olur mu iki bitki düşünüyorum olur derseniz 3 de yapabilirim iki çiçekten 50 50 alsam 100 grama okeyim zaten aşırıya kaçan bi insan değilim evli işinde gücünde gğnde bi tekli veya çiftli sıgara içen bir insanım bunlara ufak vantilatör ve nem makinası ayriyetten ekleyecem şimdi sorum şu karbon filte ışık gübre kabin filizden hasata kadar yeterli olur mu akıl verirseniz çok sevinirim hepinizi seviyorum bol hasatlar diliyorum
kral o fiyata 250 watt qb ledli daha fazla seçenekli set dizebilirsin senin tercihin ben 4000 tl ye mükemmel bir hesaplama yaptım bunun 2 katı daha iyi kabini hazır alırsan tabi onu da kendin yaparsan daha iyi set dizersin.

Yeşil16

Yeni üye
Benim ilk başladığım halim gibisin. Biraz araştır growunu gerekirse 1 ay beklet. Bu sete vereceğin parayla çok daha iyi bir set dizebilirsin.
Yeni başladığında bir şeyleri öğrenmek araştırmak yorucu geliyor ama sonrasında da seni bir çok şey öğrenmen gereken yorucu, bazen yapılan hatalardan dolayı üzücü ama acayip keyifli bir süreç bekliyor. O yüzden şimdiden bir şeyleri araştırmaya başlayıp sürecin tadını çıkar. Bol şans :)
Kanka valla üç dört aydır falan buradayım kafadan belki daha fazla bi süreden sonra o kadar kafam bulandı ki tek seferde alayım kurtulayım dedim valla işten güçten zaman da ayıramıyorum tek seferde alırım bitiririm kurarım dedim de şuan yine kafam karıştı :D peki önerebileceğin linkler var mı kanka ışığıdır gübresidir kabinidir sipariş edeyim dediğim gibi 2 max 3bitkilik

Yeşil16

Yeni üye
kral o fiyata 250 watt qb ledli daha fazla seçenekli set dizebilirsin senin tercihin ben 4000 tl ye mükemmel bir hesaplama yaptım bunun 2 katı daha iyi kabini hazır alırsan tabi onu da kendin yaparsan daha iyi set dizersin.
Kankam tek sıkıntım parça parça değil de tek kurşun atıp bitireyim dedim ama her zaman yeniliklere ve fikirlere açığım eğer link bırakıp kanka bunu bunu al dersen kesinlikle değerlendiririm

erenreis8338

Yeni üye
Kankam tek sıkıntım parça parça değil de tek kurşun atıp bitireyim dedim ama her zaman yeniliklere ve fikirlere açığım eğer link bırakıp kanka bunu bunu al dersen kesinlikle değerlendiririm
kral ben sistemi kendi ihtiyacıma göre kurdum sen kendi ihtiyacına göre belirleyeceksin zaten bende usta değilim sen konu aç ustalar sana tavsiye verirler.bende daha toplayamadım işler durgun biraz.

Shepard

Müptezel
Kanka valla üç dört aydır falan buradayım kafadan belki daha fazla bi süreden sonra o kadar kafam bulandı ki tek seferde alayım kurtulayım dedim valla işten güçten zaman da ayıramıyorum tek seferde alırım bitiririm kurarım dedim de şuan yine kafam karıştı :D peki önerebileceğin linkler var mı kanka ışığıdır gübresidir kabinidir sipariş edeyim dediğim gibi 2 max 3bitkilik
Gübre olarak ihtiyaç duyacakların;

AN Sensi A-B
AN Cal Mag
AN Carbolad
AN Big Bud
AN Overdrive

Sana baştan sona sorunsuz bir grow verecektir. Eklenebilecekler mutlaka vardır fakat onları zamanla öğrenirsin. Başlangıç olarak ortamına göre 2-3 Autoflower öneririm. Photopheriod tohumlara göre hasat süresinde 1.5-2 aylık bir fark var. Süreç başladıktan sonra sorunlarını buraya yazarsan birileri seni yönlendirecektir.

Yeşil16

Yeni üye
Gübre olarak ihtiyaç duyacakların;

AN Sensi A-B
AN Cal Mag
AN Carbolad
AN Big Bud
AN Overdrive

Sana baştan sona sorunsuz bir grow verecektir. Eklenebilecekler mutlaka vardır fakat onları zamanla öğrenirsin. Başlangıç olarak ortamına göre 2-3 Autoflower öneririm. Photopheriod tohumlara göre hasat süresinde 1.5-2 aylık bir fark var. Süreç başladıktan sonra sorunlarını buraya yazarsan birileri seni yönlendirecektir.
Agam gübre konusunda çok amatördüm yazdığın için çok teşekkür ederim her şey gönlünce olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ****** ********* ****** ******** **** ***** *** hahahaha** hahahaha **** ***** ******** ***** hahahaha ** **
  • O Oci137:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** *********
  • O Oci137:
    ********* ******** ********* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** hahahaha****** hahahaha ***** ***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ***** ****** ****** ******** ******* ********* ******** ****** *** ***** ****** ***** ********* ******** ******* ********** ****** ****** **** ********* hahahaha* ****** ********** ******** *******
  • T Tropikal.MR:
  • Narkotik Narkotik:
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ******* ** *** ****** ***** ********