Tek bitki Purple Haze

Beng-ü Bade

Yeni üye
Cvp: Tek bitki Grand Daddy Purple

Ripley' Alıntı:
Bitkin photo sanıyorum ben  ve suan ne veriyorsun bitkine gubre olarak biobizz grow değil mi? Auto mu bu neden veriyorsun bloom gübresini  ciceklenmeye girmeden kanka

Sanırım kafa karışıklığı yaşıyorum, bitki photo biobizz gubre kullanım listesine bakmıştım oradan aklımda kalmış 4 hafta sonunda bloom gubre 2 ml diye görmüştüm. 

Seni meşgul ettiğim için kusura bakma. 

Ama dün akşam ilk defa bloom gübresi verdim 3,5 litre gübreli sulama yaptım 6 ml bloom gübresi ve 6 ml Grow gubre ile karıştırarak 3,5 litre suya bitkiyi suladım. 

Umarım bir sıkıntı yaşamam. Acemilik iste.

R

Ripley'sOG

Guest
RE: Tek bitki Grand Daddy Purple

Beng-ü Bade' Alıntı:
Ripley' Alıntı:
Bitkin photo sanıyorum ben  ve suan ne veriyorsun bitkine gubre olarak biobizz grow değil mi? Auto mu bu neden veriyorsun bloom gübresini  ciceklenmeye girmeden kanka

Sanırım kafa karışıklığı yaşıyorum, bitki photo biobizz gubre kullanım listesine bakmıştım oradan aklımda kalmış 4 hafta sonunda bloom gubre 2 ml diye görmüştüm. 

Ama dün akşam ilk defa bloom gübresi verdim 3,5 litre gübreli sulama yaptım 6 ml bloom gübresi ve 6 ml Grow gubre ile karıştırarak 3,5 litre suya bitkiyi suladım. 

senin bitkin bloomda değil adamlar senin bitkinin ne zaman blooma gireceğini nerden bilsin genel olarak 4.haftayi blooma sokmayi refarans alirlar ama bu demek değil bloom verceksin grow devam et

Beng-ü Bade

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Beng-ü Bade' Alıntı:

Lsenin bitkin bloomda değil adamlar senin bitkinin ne zaman blooma gireceğini nerden bilsin genel olarak 4.haftayi blooma sokmayi refarans alirlar ama bu demek değil bloom verceksin grow devam et 

Tek bir seferlik vermiş bulundum acaba sıkıntı olur mu dostum ?

R

Ripley'sOG

Guest

Kanka kusura bakmaya sabahlari uyaninca agresif oluyorum ufaktan kirdiysam tekrardan kusura bakma sabah ise gitmek felan uykusuz halim iste sorun olmaz kanka tekrar verme ama blooma kadar seviyorum seni

Beng-ü Bade

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Kanka kusura bakmaya sabahlari uyaninca agresif oluyorum ufaktan kirdiysam tekrardan kusura bakma sabah ise gitmek felan uykusuz halim iste sorun olmaz kanka tekrar verme ama blooma kadar seviyorum seni

Ne kusuru kanka ayıpsın sadece çok endişelendim umarım sıkıntı olmaz ama durumu şimdilik iyi gibi. 

Allah’a emanet seviliyorsun dostum.

bedortka

Üye

Bitkinin gövdesi, dalları güçlü ve  güzel görünüyor, bloom dönemi  güzel geçecek belli. Takipteyim iyi growlar.

Beng-ü Bade

Yeni üye

bedortka' Alıntı:
Bitkinin gövdesi, dalları güçlü ve  güzel görünüyor, bloom dönemi  güzel geçecek belli. Takipteyim iyi growlar.

Eyvallah dostum umarım üstesinden gelebiliriz   Yardımlarınızı eksik etmeyin lütfen.

28. Gün güncel foto 

https://imgur.com/gallery/zAWS0YL

Acemilikten birazda acele etmekten dolayı bitkiye bloom gübresi vermiştim, olayın üzerinden tam 24 saat geçti az önce bir yoklama cektim sıkıntısını halini hatırını sordum pek belli etmedi ama sanırım biraz yorgun.

Ü

Üye silindi 15628

Guest

Acaba bu bitki mor renk alıcak mı merakla bekliyorum ?

R

Ripley'sOG

Guest

Keyif yapicak kadar güzel bir kızımız isik döngülerine dikkat ette güneş alabilir.

Beng-ü Bade

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Keyif yapicak kadar güzel bir kızımız isik döngülerine dikkat ette güneş alabilir.

Bugün hava sıcaklığı dışarıda 27 dereceye kadar çıktı bende dayanamadım biraz hava alsın diye bahçeye koydum bitkiyi. Normalde saat 12 de karanlık olması gerekirken saat 14:30 a kadar ışık gördü bitki ilk defa döngüyü şaşırttım bunuda atlatır bu kızımız insallah :)

NyxSteel' Alıntı:
Acaba bu bitki mor renk alıcak mı merakla bekliyorum ?

Hep birlikte göreceğiz bakalım

R

Ripley'sOG

Guest

Budamaya gerek yok kanka daha var bloom öncesi bir sucker budamasi yaparız yeterli bitki gayet iyi ilerliyor

Beng-ü Bade

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Budamaya gerek yok kanka daha var bloom öncesi bir sucker budamasi yaparız yeterli bitki gayet iyi ilerliyor

Aynen iyi gidiyor bencede. Budama zamanında beni uyarırsan memnun olurum çok fazla yaprak var bitkide.

R

Ripley'sOG

Guest

Beng-ü Bade' Alıntı:
Ripley' Alıntı:

35. Gün bitti çok sabırsızlanıyorum :)

https://imgur.com/gallery/TlA9Qkz

Bazen bir an önce bitsin istiyorum ama gelişimi izlemek ayrı bir keyif. 

Yorumlarınızı bekliyorum.

https://i.imgur.com/BJRT9wS_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Budama buraya yapabilirsin sucker budamasi bu tam olarak şuan ışık görmeyen o küçük kısımları ve yapraklari budayarak ust kısımdaki yapraklar gereksiz enerji harcaması olmadığından tam potansiyel sekilde büyümeye devam edicek kanka şimdi eline makasi al fazla abartmadan dallarda dahil küçük ve ışığın almadığından emin olduğun yaprakları kes bilgi için youtubeden yararlanabilirsin.

Beng-ü Bade

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Beng-ü Bade' Alıntı:
35. Gün bitti çok sabırsızlanıyorum :)

https://imgur.com/gallery/TlA9Qkz

Bazen bir an önce bitsin istiyorum ama gelişimi izlemek ayrı bir keyif. 

Yorumlarınızı bekliyorum.

https://i.imgur.com/BJRT9wS_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Budama buraya yapabilirsin sucker budamasi bu tam olarak şuan ışık görmeyen o küçük kısımları ve yapraklari budayarak ust kısımdaki yapraklar gereksiz enerji harcaması olmadığından tam potansiyel sekilde büyümeye devam edicek kanka şimdi eline makasi al fazla abartmadan dallarda dahil küçük ve ışığın almadığından emin olduğun yaprakları kes bilgi için youtubeden yararlanabilirsin.

Başlıyorum dostum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********