tek bitki koku yapar mı ?

jay-zii

Yeni üye
merhabalar merak ettiğim iki genetik var birincisi blue dream ikincisi ise jack herrer bu genetikler bir tane olarak ekersek yani apartmanda evde tek bir bitki yetiştirirsek koku yapar mı ?

N

nnDMT25

Guest
her turlu koku yapar kanka ben 10-15 gram cigarayi kavanozdan cikarinca oda buram buram kokuyor zaten

Genetik en önemli etken, çorbacı tohumlu photom var çiçeklenmenin 8-9. haftasında. kolum gibi 3 sömek var ama kabin harici koku yok. ( karbon filtre kullanmıyorum)

Marazzssc

Müptezel
2 bitkiden hic bi bok olmaz :) korkulcak hic bisi yok hee karbon olsa koku icin degilde bitkiler icin iyi olur havayi temizler baskada dicek biseyim yok ben 2 bitki eksem balkona mermerin ustune koyarim:D

maxyield

Yeni üye
Kokmayacak strain yetiştirmiyorsan bu senin tercihin, kaç kişi filtre kurmadan hasat alıyor sen niye adama filtre kurmadan hiç bulaşma diyorsun? Umarım kokulu bitkin sadece kokusuyla kalmıyordur :)

Yani ben kişisel olarak garantici birisiyim, ben bu arkadaşa alma gerek yok desem ilerde başına bişi gelse daha mı iyi yoksa biraz paraya kıyıp %100 güvenlli bi şekilde yetiştirmesi mi ona kendisi karar verir. Tavrından ve üslubundan sadece güzel kokmasını temenni ettiğini görebiliyorum, gerek yok yani saçma kanka :D

Yani ben kişisel olarak garantici birisiyim, ben bu arkadaşa alma gerek yok desem ilerde başına bişi gelse daha mı iyi yoksa biraz paraya kıyıp %100 güvenlli bi şekilde yetiştirmesi mi ona kendisi karar verir. Tavrından ve üslubundan sadece güzel kokmasını temenni ettiğini görebiliyorum, gerek yok yani saçma kanka :D
Kişisel algılama; Buram buram kokan sömeklerin sağlam kafası olur mantığına ayarım ben. Dumanın bol, cigaran zehir olsun

templar

Yeni üye
git aktardan saf lavanta yağı al, buhar makinesine ve kuru yüzeylere damlat, rekor faydasını görürsün. bitkilerim 35 günlük, henüz karbon filtreyi devreye almadım, ki ebeveyn banyosunda yapıyorum. buram buram lavanta kokuyor şimdilik. iki tane havalandırma aldım, çıkış için olacak da filtre takacağım, şu an kenarda bekliyorlar öylece.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • D despotdes:
    ****** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
    * ***** ** ****** ****** *** **
  • Night owl Night owl:
    *** **** ** hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha* ***** **** ***** ****** ***** ***** ****** ******* ****** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ***** ** ***** ****** *** ********* * ***** ** ****** ****** *** **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ******** ******** ***** **** **** ******** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • D despotdes:
    ** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ****** *** hahahaha******** *** ****** **** ****** hahahaha**** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha* ******
  • H Holland*:
    ********* ***** ***** **** ***** **** hahahaha****** ******** * *******
  • H Holland*:
    * ** *** ** ** ******* * ** *** ***** * ** ******* * ** ******* ** ** ****** *** ******* ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha ** *****
  • H Holland*:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
    ** ****** hahahaha hahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* ******* ** **** hahahaha* ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • H Holland*:
    ******** ***** ********** ****** ** ***** hahahaha* ******** ***** ***** ****** ********* ******* ** **** hahahaha* *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******** ***** ****** ***** ****** ******** *** ****** ********* *** ** ****** ******* **** ********* ********* ****** ******* ***** ** *** hahahaha* *** ****** *** ** ** ***** ******
    Bandaleros Bandaleros: ** ******** ***** ****** ***** ****** ******** *** ****** ********* *** ** ****** ******* ****...