Tavsiyeleriniz nerde eyyy dostlar :)

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Dostum ben haze cicim, icinde haze olan her genetik, su anda da zaten amnesia lemon haze var growda. @kafa48 kankaya katiliyorum G-13 haze de sativanin tam hakkini veriyor.
ustam amnesia lemon haze derken hem amnesia hem lemon aynı genetikte mi yoksa ikisinden de mi var demek istedin?

bide G-13'ü de sepete ekliyorum, ve yineliyorum vardır bir bildiğin :)

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
sponsorda ki sıkıntıyı her iki mesajımdan birinde söylüyorum ama yorumlarım siliniyor sen jack söyle onlar ne varsa onu yolluyor
eğer sponsor harici asıl üretici (... GHS dutch possion ) gibi bulursan white widow jack herer yada lsd öneririm
... den bulursan glookies yetiştirdim çok memnun kaldım yada strawberry lemonade yada Mimosa X Orange Punch tavsiye ederim
kankacım white widow da lsd autom da Hollandadan gelmişti. LSD müthiş bir kafası vardı ama efsane diyemem. ama gerçek white widow bir efsaneydi efsaneydi efsaneydi onla beraber olmak , ağzım sulandı yahu :)

diğerlerinin de kafası hakkında aklında kalan biraz bilgi verebilir misin? özellikle glookies

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
bunu yabancı forumlarda çok araştırmıştım. mesajı ilk gördüğümde yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla direkt sour diesel ve jack herer yazacaktım ama sen onları zaten yapmışsın.
kanka sour dieselin hasatı diğerlerinden biraz daha geç geliyor. ama kafası miiiiikemmmeeeellll... sativa baskın ama düşüşü indica. 4 mevsim gibi, orjinini bulduğumda asla affetmem :)

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka dediğin genetiklerin çoğunu duymadım bile :D
Çok fazla genetik görmemiş olmama rağmen gorilla glue çok iyiydi. İndica baskın ama sativa enerjisi yüksekti diyebilirim. Narkotik kafası yüksek ama. Triplerden triplere. Uzun bi süre indica içmemeyi düşünüyorum bu ara. En azından gündüzleri :D
kanka merak ettiğim bir türev gorilla ama triplere sokan sigarayı sevmiyom hiç :)

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Gerçekten güzel genetikler ufkumuz genişledi be :) sativa ve enerji kafası benimde çok sevdiğim tripler indicanın koltuğa yapıştırmasını sevmiyorum bende amnesia haze favorim genetik olarak içmiştik şuan ak48 ile bigbud geliyor hemen sonrasında auto amnesia haze gelicek 2 tane merakla yorumları okuyorum :)
kanka amnesia senin de mesajınla 3 oldu böylece, aklımda çok iyi hatıraları kalmasa da tekrar denemek için sepete eklemek farz oldu :) deneyelim bakalım tekrar, belki de benim yetiştirdiğim sıkıntılıydı

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Norten light
G-13
Amnesia haze

sepete ekliyorum. 2 türev daha seçeceğim, aklına farklı bişey gelen olursa yazın canlar.

teşekkür ederim hepinize

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
kankam ben de sponsordan almıştım amnesia yı. ancak çok büyük övgülerle forumda tavsiye edilmişti yine ama sonuç hayal kırıklığı olmuştu benim için. tavsiye eden arkadaş aşırı enerjik keyifli kahkahalı dedi ama etkisi öyle olmadı.
Bana da kadim Dostum İstanbul sefiri eski ottoman :) onu tavsiye etmişti ama gelen tohum lar indica çıktı yandık bu sene gündüz içemeycez:)

Cannawar

Üye
kankacım white widow da lsd autom da Hollandadan gelmişti. LSD müthiş bir kafası vardı ama efsane diyemem. ama gerçek white widow bir efsaneydi efsaneydi efsaneydi onla beraber olmak , ağzım sulandı yahu :)

diğerlerinin de kafası hakkında aklında kalan biraz bilgi verebilir misin? özellikle glookies
dostum glookies efsane geçen sene yetiiştirdim bu sene de düşünüyordum ama gümrükte yakalanırsa diye daha ucuz tohumlara yöneldim bu sene inşallah GHS den jack aldım onu yetiştireceğim
Glookies efsane bi tür dostum çiçeklenmesi 60 gün falan sürüyor yelpaze yaprakları bile trikom oluyor kolaları büyük oluyor kafası da iç bayıl tarzı bi sigara değil geçen sene hem glookies hem GHS den super lemon haze vardı haze ye bakmadım öyle söyleyim
Tadı da baharatlı bi aroması var verimi yüksek kafası yüksek bakımı kolay çok yapraklı olmuyor trim i kolay herkese tavsiye ederim
... efsane genetikler yapıyor

C

Canna

Guest
ustam amnesia lemon haze derken hem amnesia hem lemon aynı genetikte mi yoksa ikisinden de mi var demek istedin?

bide G-13'ü de sepete ekliyorum, ve yineliyorum vardır bir bildiğin :)

Tek melez genetik, yani tek tohum, bak googlaya bulacaksin, banka ismi veremem.Zaten banka ismi verilmis.

C

Canna

Guest
5-6 kere yetistirdim amnesia haze, kafasi bir anda vurmuyor yavas yavas ucuruyor insani, harika bir kafasi var. yaninda bir bira rahat 4-5 saat sürüyor kafasi.

C

Canna

Guest
Evet super lemon haze, kokusu onuda cok güzeldir. G 13 haze baharat kokar,

C

Canna

Guest
Bira icin ay basinda maas gelsin set sipari verecegim, raki icin eylül sonu gibi taze üzüm bekliyorum, bir düdüklü tencere ile destile ederim, bir arkadasimda 17 lt düdüklü tencere var zaten. 150 civari bira sisesi birktirdim. :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
  • G gardastohumlazim:
    *** ******* ******** ********** hahahaha* ** ****** ***** ********* **** hahahaha ****** ** **
  • kkush kkush:
    ****** ****** hahahaha *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ** hahahaha*** *********
  • kkush kkush:
    **** ***** ******* ********** ******* ******** ********** hahahaha* ** ****** ***** ********* **** hahahaha ****** ** **
    +2
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha** ***
  • needrich10 needrich10:
    ****** **** ******** * ******* ******** ** ****** ******** * ** **** ***** ********** hahahaha* ** ** ******** ***** ***** ****** ****** hahahaha****
  • kkush kkush:
  • needrich10 needrich10:
  • kkush kkush:
    **** ****** ** *** *** ******** hahahaha** **** ******** * ******* ******** ** ****** ******** * ** **** ***** ********** hahahaha* ** ** ******** ***** ***** ****** ****** hahahaha****
  • needrich10 needrich10:
    ***** hahahaha**** ****** ** *** *** ******** *******
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha **********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • needrich10 needrich10:
    ***** ****** hahahaha* ********** **** ********** ****** *** **********
  • kkush kkush:
    **** ****** ** hahahaha*** hahahaha**** ****** hahahaha* ********** **** ***
  • needrich10 needrich10:
    ****** ** **** *** hahahaha** **** ******** ********* ***
  • kkush kkush:
  • needrich10 needrich10:
    ******* ****** ******* ****** ********* ****** ** hahahaha*** **********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ***** ******* ******* ********** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ** ***** **** ****** hahahaha** ***** ******* ******* ********** **
  • kkush kkush: