Tavsiyeleriniz nerde eyyy dostlar :)

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Bu hafta bi tık tohum sipariş edeceğim. uyutmayan, mala bağlamayan, indoora uygun, hayal gücünü tetikleyen,enerji veren türde photo tecrübelerinize açığım. hasat süresinin ve miktarının, yetiştirme zorluğunun, kokusunun,fiyatının falan hiiiç önemi yok. sadece kafası nasıl onunla ilgileniyorum.

alttakiler son 2 yılda hasat ettiğim genetikler, bunların dışında yetiştirdiğiniz ve kafasını tanımlayabileceğiniz,en favori vazgeçilemez mikemmel genlerinizi,kafa raporuyla birlikte paylaşırsanız sevinirim.

Blueberry
Bluedream
super lemon haze (enn favorim)
afgan kush
big bud
power plant
white widow
ak 47-48
doiqiri line
master kush
skunk
lsd auto
sweet tooth
durban poison auto
cannatonic
og kush
jack herrer
original cheese
amnesia haze
sour diesel

çorrbaciiiiii :)

kafa48

Üye
geçen growumda 11-12 farklı türk yapmıştım,hepsi de avrupanın bilindik saygın seed banklarından alındı.
kendi tecrübelerimi yazayım naçizane;
koku tat ve bendeki etkisi olarak en hoşlandığım northen lıght oldu,ağır indika olarak tanınan bu efsane genetik,benim yaratıcı yönümü tetikledi ve inanılmaz ufkumu genişletti,mallaştırmak yerine daha dengeli tuttu beni,sakin,huzurlu ve sürekli düşünen sorgulayan ve olaya başka açılardan bakmamı sağladı.
g-13 haze : infosunda sativa ağırlıklı yazan bu melez işin hakkını tam olarak veriyor.gerçekten de bi enerjik oldum ve kokusu buram buram salı pazarı gibiydi.çok keyif alarak içtim,gündüz her türlü gider.
zikittlezz : bu genetiği biraz erken hasat ettim tam potansiyelini aldığım söylenemez ama bunda biraz blue dream,biraz og kush kafası aldım.bu türde dengeli gibi geldi bana,koku aroma klasikti.ama en kısa sürede tekrar yetiştirip tam potansiyel için zamanında kesecem.

C

Canna

Guest
Dostum ben haze cicim, icinde haze olan her genetik, su anda da zaten amnesia lemon haze var growda. @kafa48 kankaya katiliyorum G-13 haze de sativanin tam hakkini veriyor.

Cannawar

Üye
Amnesie Haze bence :)
Ben onlardan söyledim ama bana indica tohum yollamışlar bu sponsor da sıkıntı var galiba
sponsorda ki sıkıntıyı her iki mesajımdan birinde söylüyorum ama yorumlarım siliniyor sen jack söyle onlar ne varsa onu yolluyor
eğer sponsor harici asıl üretici (... GHS dutch possion ) gibi bulursan white widow jack herer yada lsd öneririm
... den bulursan glookies yetiştirdim çok memnun kaldım yada strawberry lemonade yada Mimosa X Orange Punch tavsiye ederim

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka dediğin genetiklerin çoğunu duymadım bile :D
Çok fazla genetik görmemiş olmama rağmen gorilla glue çok iyiydi. İndica baskın ama sativa enerjisi yüksekti diyebilirim. Narkotik kafası yüksek ama. Triplerden triplere. Uzun bi süre indica içmemeyi düşünüyorum bu ara. En azından gündüzleri :D

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Kanka dediğin genetiklerin çoğunu duymadım bile :D
Çok fazla genetik görmemiş olmama rağmen gorilla glue çok iyiydi. İndica baskın ama sativa enerjisi yüksekti diyebilirim. Narkotik kafası yüksek ama. Triplerden triplere. Uzun bi süre indica içmemeyi düşünüyorum bu ara. En azından gündüzleri :D
Gündüz indica çok sakat 1 birayı 1 saatte bitirememiştim :)

Myhtra

Müptezel
Bu hafta bi tık tohum sipariş edeceğim. uyutmayan, mala bağlamayan, indoora uygun, hayal gücünü tetikleyen,enerji veren türde photo tecrübelerinize açığım. hasat süresinin ve miktarının, yetiştirme zorluğunun, kokusunun,fiyatının falan hiiiç önemi yok. sadece kafası nasıl onunla ilgileniyorum.

alttakiler son 2 yılda hasat ettiğim genetikler, bunların dışında yetiştirdiğiniz ve kafasını tanımlayabileceğiniz,en favori vazgeçilemez mikemmel genlerinizi,kafa raporuyla birlikte paylaşırsanız sevinirim.

Blueberry
Bluedream
super lemon haze (enn favorim)
afgan kush
big bud
power plant
white widow
ak 47-48
doiqiri line
master kush
skunk
lsd auto
sweet tooth
durban poison auto
cannatonic
og kush
jack herrer
original cheese
amnesia haze
sour diesel

çorrbaciiiiii :)
Gerçekten güzel genetikler ufkumuz genişledi be :) sativa ve enerji kafası benimde çok sevdiğim tripler indicanın koltuğa yapıştırmasını sevmiyorum bende amnesia haze favorim genetik olarak içmiştik şuan ak48 ile bigbud geliyor hemen sonrasında auto amnesia haze gelicek 2 tane merakla yorumları okuyorum :)

Ü

Üye silindi 899

Guest
kanka sponsorda LSD auto diye bir genetik var, henüz bloomda 17. gününde lollipopping yapıp alt sömeklerini temizledim ve ictim. daha bebeyken ve fırında kurutmama rağmen inanamayacağım derecede kafa yaptı. bunu da bir araştır derim. bitkinin açıklamasında autoflowering yazıyor, ama bana photo gönderdiler.. karısıklık olmadıysa genetik inanılmaz sağlam gibi.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka tecrübelerin hepimize birer ders niteliginde . Cok tesekkürler. Bir sorum
Olacak jack herer nasildi?
kankacım ben sativa indica karışımı bilgisiyle sipariş etmiştim. o dönem sipariş ettiğim banka 5-10 gibi limitler koymuyordu, en az 3 tür seçmek kaydıyla istediğinden 1 adet istediğinden 10 adet getirebiliyordun. 1 adet istedim sadece, son derece de sorunsuz bir growdu ama hiç sativa kafası alamadım. hard indica kafasındaydı. bir daha da yetiştirmedim. özellikle de doqiriyle tanıştıktan sonra :) sativa baskın geçiyor ama sativa mı indica mı sen karar veriyorsun. hemen her hasatımda 1 tane atıyorum doqiri

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
geçen growumda 11-12 farklı türk yapmıştım,hepsi de avrupanın bilindik saygın seed banklarından alındı.
kendi tecrübelerimi yazayım naçizane;
koku tat ve bendeki etkisi olarak en hoşlandığım northen lıght oldu,ağır indika olarak tanınan bu efsane genetik,benim yaratıcı yönümü tetikledi ve inanılmaz ufkumu genişletti,mallaştırmak yerine daha dengeli tuttu beni,sakin,huzurlu ve sürekli düşünen sorgulayan ve olaya başka açılardan bakmamı sağladı.
g-13 haze : infosunda sativa ağırlıklı yazan bu melez işin hakkını tam olarak veriyor.gerçekten de bi enerjik oldum ve kokusu buram buram salı pazarı gibiydi.çok keyif alarak içtim,gündüz her türlü gider.
zikittlezz : bu genetiği biraz erken hasat ettim tam potansiyelini aldığım söylenemez ama bunda biraz blue dream,biraz og kush kafası aldım.bu türde dengeli gibi geldi bana,koku aroma klasikti.ama en kısa sürede tekrar yetiştirip tam potansiyel için zamanında kesecem.
kanka teşekkür ederim tavsiye için. northen light, anlattığın işte tam benim aradığım, sepete ekledim,bir dahaki growda deniyorum ;)

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Üstadtan müsade alarak cevaplıyorum :) Şu ana kadar gördüğüm en tricomlu sigaraydi ww :)
estfrllah kankacım ne üstadlığı, burda benim hala yeni bişeyler öğrendiğim çok baba üstadlar var, bu nam onların olsun :)

ama kesinlikle katılıyorum. jack hererin zaten böyle minik boğumlu dolgun olmuştu kelleleri ve tüm boğumları tricom basmıştı

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
şu anda uzun dönem super lemon hazelerim devam ediyor.seed bank olarak bu türü yaratan bankadan aldım.bakalım sonuçları yazarım
kanka daha üstü yok bana göre. kokusu kafası tadı bile ayrı zevk. tek sıkıntı gerçeğini bulmak gerçekten zor. keşke yasak olmasaydı da nasıl temin ettin diyebilseydik. yerinde olmayı çok isterdim :)

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Amnesie Haze bence :)
Ben onlardan söyledim ama bana indica tohum yollamışlar bu sponsor da sıkıntı var galiba
kankam ben de sponsordan almıştım amnesia yı. ancak çok büyük övgülerle forumda tavsiye edilmişti yine ama sonuç hayal kırıklığı olmuştu benim için. tavsiye eden arkadaş aşırı enerjik keyifli kahkahalı dedi ama etkisi öyle olmadı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ******* ****** ******* ****** ********* ****** ** hahahaha*** **********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ***** ******* ******* ********** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ** ***** **** ****** hahahaha** ***** ******* ******* ********** **
  • kkush kkush:
    *** ****** hahahaha*** ***** ***
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ***** ** ***** ****** ****** ****** hahahaha ********* ********* ***** ******* **********
  • needrich10 needrich10:
    * * *** hahahaha ******* ***** ****** ****** ***** ****
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
    **** **** **** hahahaha
  • kkush kkush:
    * ** * * ** *** **** ******** **
  • needrich10 needrich10:
    ******* **** **** ********** ****** **
  • needrich10 needrich10:
    ** ********** ********** ***** ** * * ** *** **** ******** **
  • kkush kkush:
    **** ***** ** **** ********* ***** ***** ** **** *** **** ******* **** *** ****** **** ********
  • kkush kkush:
    ***** ***** *** hahahaha ******* ** **********
  • needrich10 needrich10:
    * **** ***** *** ***** ******* ******* ***** hahahaha****** ***** ** **** ********* ***** ***** ** **** *** **** ******* **** *** ****** **** ********
  • kkush kkush:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******* hahahaha ***** *** hahahaha ******* ** **********
  • needrich10 needrich10:
    ***** ******** **** ******* *** ***** *** **** **** ***** *** ***** ******* ******* ***** hahahaha**
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • needrich10 needrich10:
  • kkush kkush:
    ***** ** ***** ******* ***** * * ***** hahahaha** ***** ***** * *
    kkush kkush: ***** ** ***** ******* ***** * * ***** hahahaha** ***** ***** * *