Tasaruflu ampulle yetistirme

Elendil

Yeni üye
Kanka bende sistem yok olanlar bunlar şuan 7 tane cfl var toplamda https://ibb.co/n72ShhX
bakınıyorum bi süredir nasıl başlasam da şu şekil baya uygun bi giriş olur aslında öğrendikçe sağlamlaştırabilirim. buzdolabı kartonu gibi bişey sanırsam dış malzeme içini kaplamaca, havalandırma olayları nasıl nerden onu anlayamadım burda ama. sarı ışığa geçmene gerek var mı hiç peki 7si de beyaz mı farkediyor mu o? veg dönemi deniyor hep ama tam olarak hangi dönemi kapsadığı açıklanmıyor hiç bi yerde bunu da bi tanımlaya bilir misin sana zahmet

Son düzenleme:

Helopapa

Üye
bakınıyorum bi süredir nasıl başlasam da şu şekil baya uygun bi giriş olur aslında öğrendikçe sağlamlaştırabilirim. buzdolabı kartonu gibi bişey sanırsam dış malzeme içini kaplamaca, havalandırma olayları nasıl nerden onu anlayamadım burda ama. sarı ışığa geçmene gerek var mı hiç peki 7si de beyaz mı farkediyor mu o? veg dönemi deniyor hep ama tam olarak hangi dönemi kapsadığı açıklanmıyor hiç bi yerde bunu da bi tanımlaya bilir misin sana zahmet
Kanka evet buzdolabı kartonu sen de bu şekilde başlayabilirsin imkanın varsa tabii ki grow kabini yapmanı tavsiye ederim ama yoksa benim gibi bu şekilde kartonu kaplayarak başlayabilirsin tecrübe edinirsin zaten ilk başladığında her şeyin devamı geliyor dostum, ben ilk başta bahsettiğim gibi 3 tane cfl ile başladım profilimde bununla ilgili konu var bakabilirsin. Havalandırma yok knka sıcaklık biraz problem oluyor hiç ölçmedim ama tahminimce 32 derecelere dayanıyor dur gündüzleri öğlen sıcağında onun içinde kapağını açıyorum saat 11-12 gibi vantilatör çalıştırıyorum odayı serin tutuyorum zaten akşama doğru hava serinliyor gece de pek sıkıntı olacağını sanmıyorum ve yaşamadım hiç mi sorun yaşamadın dersen ufak tefek sorunlar yaşıyorum hani bazı yaprakların sararma oluyor renk değişimi ama düzeliyor. Çiçeklenmeye geçtiği zaman nasıl olacak bilmiyorum yaşayıp göreceğiz ama yine de sonucu ulaşacağım dan eminim

Helopapa

Üye
İlk başta buzdolabı kartonu yoktu mesela normal bi karton vardı yaklaşık 1,5 2 ay ufak kolide devam ettim alan yetersiz olunca ve şansıma eve bi buzdolabı alınınca tadından yenmedi, zaman geçtikçe neye ihtiyaç var yavaş yavaş hayal gücünle tamamlıyosun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****