TaNg çizelgesi hakkında yardım ( 42.Gün )

kush1925

Üye
kankalar sa ilk growum tang çizelgesini uyguladım ancak benim auto bluedreamler 17. günde çiçeğe girdi , çizelge sanırım 30. günde çiçeğe girmesi düşünülerek yapılmış.

şu anda sensibloom A-B ile birlikte carboload veriyorum, overdrive zamanı da gelmiş mi sizce ?

coobur

Üye
Dün chatte @Kanka söyledi sanırım, bu çizelgeyi kullanmayı önermiyorlarmış artık. Söyleyen arkadaşı tam hatırlamıyorum ama bu konuyu görürse olayı detaylı olarak anlatacaktır.

redeyes

Yeni üye
Kanka benim tohumlar peçetede şuan bende malzemelerimi tangin çizelgeye göre almıştım growkentten dün chatte ben sordum senin sorununu yaşayan arkadaşlar olmuş bende o yüzden çizelgemi @Kanka nın auto çizelgesine göre değiştiriyorum

Rotroys

Yeni üye
Tang cizelgesinden dolayi ayni benim basima geldi tam 17.gunde pistilleri gormeye basladim sonra ciktim tangdan baska gubrelerde aldim suan cok iyiler 85.gundeler calyxler cikmaya acilmaya drvam ediyor senin herma mi dedign o cikanlar calyx yani bitkinin disilik organi

Rotroys

Yeni üye
Bir yerde okumustum aslinda tricomlara bakarak sadece hasat edilmemeli diyorbo calyx lerin iyice acilip kizarmasina gelisimini tamamlamasina musade etmeniz lazim diyordu

kush1925

Üye
ben 60. günde hasat aldım eve tadilat için usta gelmesi gerekti mecbur bozdum sistemi, sigara güzel ama erken çiçeğe girdiği için 3 saksı toplam 50 g hasat aldım kuru o da bitti bitecek :D

Rotroys

Yeni üye
Bende yeni aldim bro 84.gunde kestim kurutuyom suan bekliyom 2 hafta daha beklesem 10 numara olcakti benim evdede skinti oldu kesmek zorunda kaldim

Night owl

Müptezel
Tanq çizelgesi kusursuz aslında ama şartlar stabil olması lazım arkadaşlar ustalardan o çizelgeyi yapıpta şikayet eden olmadı bende Bi kez bu çizelgeyi uyguladım gayet iyiydi dış mekanda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ********* ****** ** *
  • Mest Mest:
    ******* ***** ********** **** ****** ******* ****** ********** ********* ***** ******* ***** **** hahahaha ******* ******* hahahaha ****** ********
  • D delimet35:
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
  • Z zanova:
  • M Mpt77:
    ******** ********* hahahaha *** hahahaha* ****** ****** ********** hahahaha** ***** *** ***
  • M Mpt77:
    ********** ****** ********** ****** ******* hahahaha ** ******* ***** hahahaha* ***** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • B biggie34_:
    *** *** ********** **** hahahaha* *** ****** ********** ****** ********** ****** ******* hahahaha ** ******* ***** hahahaha* ***** **********
  • B biggie34_:
  • bandaleros bandaleros:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** hahahaha** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** hahahaha* ****** *****
    ******* ** ****** **
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ** ****** ** ******* ***** ********** *** * ***