Tamam mı Devam mı, Ne Dersiniz!?..

Smokycat

Müptezel
Dostlar 1 hafta kadar önce Fimming yaptım, tek kafadan 4 kafa fırladı, 1 hafta içinde bayağı geliştiler, bugün de gövdeyi eğdim (LST), baktım ki bir sürü kesecik oluşmuş, sorularım şöyle;

1- Bitki çiçeklenmeye başlamış mı?

2- Keselerden cinsiyeti anlaşılıyorsa bitki dişi mi erkek mi, yani tamam mı devam mı?

3- Bitki erkekse sökmem gerek herhalde, toprağı tekrar kullanabilir miyim?

Rast gelsin..

FOTOLAR:

Smokycat

Müptezel
tekrar üzgünüm
Üzülme dostum ben üzülmedim, kendimi karlı sayıyorum pratik fırsatı buldum diye, artık sadece teorik değil pratik bilgim de var, üstelik yasak döneminde çok iyi vakit geçirdim sayesinde.

Toprak önemli değil yenisine sıfır toprak yaparım, bu toprağı başka bitki için kullansam olur herhalde, mesela kekik:)..

Haklısın yardımlaşabilmek hatta kafadar bulduğun kişilerle görüşmek güzel olurdu ama gizlilik daha önemli, inşallah sağlığımızda anlamsız kanuni yasaklar kalkar da görüşme fırsatı buluruz..

Sağlıkla, mutlulukla kal..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kea:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ********* ***** **** ******* *** ***** **** ****** ****** ******* **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ********* ****** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** **** hahahaha** ***
  • E ErdemRS6:
    hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha**** ********* hahahaha***** ******** ****** ****** ******* ********** **** *** ***
  • C CHaRaMBoL:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • lavrens lavrens:
  • C CHaRaMBoL:
    * ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • A Ahmet84:
    hahahaha *******
  • A Ahmet84:
    hahahaha *******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    * ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** * *** ***** **** ***** ****
  • C CHaRaMBoL:
    * **** * ***** hahahaha* ******** ********* ********* *** **** hahahaha***
  • A Ahmet84:
    hahahahahahahaha
  • A Ahmet84:
    hahahaha ** hahahaha ******* ***** ****** ****** ** *****
    A Ahmet84: hahahaha ** hahahaha ******* ***** ****** ****** ** *****