Tütün harici ne ile

Woppy

Ordinaryüs
Melisa otu, catmint, papatya yaprağı, valerian otu bunlar denediklerim ve efsane oluyor
Knk kafada nasıl bir değişiklik oluyor ? Birde cumartesi decarp yapacam mango da aldım bana bir tarif patlatsan sevinirim gecen 120 derecede 20 dk beklettim cok calısmadı decarp bong iki kapak alıyorum nası oluyor kafam sigaradan yana bi sıkıntı yok yani.

mami10_

Doktor
Knk kafada nasıl bir değişiklik oluyor ? Birde cumartesi decarp yapacam mango da aldım bana bir tarif patlatsan sevinirim gecen 120 derecede 20 dk beklettim cok calısmadı decarp bong iki kapak alıyorum nası oluyor kafam sigaradan yana bi sıkıntı yok yani.
100 derecede 45-50 dk
Mangolu lasii tarifim var ottomana atmıştım

mami10_

Doktor
Kafada da bir az yükseltiyor, bünyeye göre değişir tabi

mami10_

Doktor
Kanka decarp için önce otu grind et sonra fırını 100 dereceye getirr ve ısınmaya bırak, bi 10 dk ısındıktan sonra, cam borcama otları yay sonra üzerini folyo ile kapa, at fırına ve 45 50 dk bekle, sonra al fırından ve soğumaya bırak, soğuduktan sonra folyoyu folyoyu aç decarp merhaba tamam

mami10_

Doktor
Knk Mangoyu direk yiyeyimmi yoksa varmı cılgın bir tarif :)
Malzemeler
240 g doğal yoğurt yaklaşık 1 bardak ediyor
130 ml süt 50 ml krema süt reçeli de olur çay kaşığı limon suyu 2-3 gr ot 200 gr doğranmış mango malzemeler bunlar
20 dakika dekarb yeter bu tarifde
Önce sütü ocağa koy kaynasın sonra altını kıs öğütülmüş esraro içine koy 20 dakika da bu kısık ateşde kaynasın sonra süt hop buzdolabına
Sonra mangoyu rendele ve mutafak robotuna at sonra malzemeleri üzerine ilave et blenderden 2-3 dk geçir, en son sütü ilave et ve 1 dk blenderden geçir sonra afiyet olsun

Knk bu ürünü trde bulabilirmiyiz ?
Kanka bulmana gerek yokki.Kendinde yapabilirsin.

Genelde ben Melisa otu,Catmint,Mısır püskülü kullanıyorum.Bu malzemelerin hepsi herhangi bir aktarda var.Bide tütün esrarın etkilerini kırıyor diye bir iddiada var.Uyandırıyım.
Peki Amerikadaki insanlar neden sade içerler?

mami10_

Doktor
Knk oranları ne olacak bu ürünlerin. Birde sade cok denedim içilmiyor.
İyi kürlemiyorsun, en az 4 ay kürlenmiş sigarayı iç bak tadına doya biliyormusun.
Oranları sen damak zevkine göre ayarlıyorsun
Melisa otunun tadı baskındır, catmint hafif nane aromalıdır, papatyanın kokusunu bilirsin her halde, valerianın da kokusu ve tadı baskındır mesela.
sen bunları tek iç önce sonra zevkine göre ayarla
.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****