Türkiye'ye ne oldu?

istr

Ordinaryüs
Ülkemizde ticarette her türlü kolaylık var, buda yanında kara para aklama kolaylığını da getiriyor tabi.
Bankalarda para aklamanın en kolay olduğu ülkelerdeniz, durum böyle olunca, garibanın beline silahı koyup parayla besleyen de mafya lideri oluyor ne yazıkki.

Memleket böyle bir hal aldı artık. İstersen 10 adam gücünde ol, parası olan 11 adam yollar yine seni düşürür.

bynarkoz

Üye
O'ndan sonra biz ler gibi torbacıdan kurtulmak için evimizde dört bitki yapalım diyoruz, bir bakmışız polis kapı'da. Gerçekten ülke ne hâle geldi, gitsinler bunlarla uğraşsınlar bizi rahat bıraksınlar.
Bizi bi salsalar zaten hersey güzel olacak. İnsanlar hakkıyla bakılabilen esrar içse ne yapsın abuk subuk şeyleri.

XKore

Yeni üye
Ben buna benzer sitemkâr ve bizim alanımızı ilgilendiren bazı konular açıyorum bazen muhabbetimiz oluyor güzel.Paralel bir evrende tamda bu dünyanın yine bu ülkesinde kendimize günler yapıp hep beraber bir araya gelip (mahkeme değil) taklacağımız zamanlarda vardır kesinlikle ;) :)
Neyse biz sokaklara dönelim geri.Evet arkadaşlar yakın zamanda bir konu daha açacaktım ama artık burda şekillenmiş bende bir kaç gözlemimi huzurlarınıza sunuyorum.
Karapara beraberinde hem mafyayı yolsuzluğu hırsızlığı arsızlığı ve en keskin bıçak olan ihaneti getirir.ben size Arnavut mafyasının bu ülkede ot piyasasını yine birilerinin kontrolünde nasıl 15 yıldır ele geçirdiğininden bahsediyorum.bütün dünyada gramı 7-8 Euro en kalitesi ederken bize nasıl bok beş para etmez ellerinde kalan dalgaları gramını nasıl 15 Euro’dan soktuklarını bizi müptezel yerine koyup nasıl aşağıladıklarını konuşuyorum dostlar.Nasıl piyasada tekel olduklarını milyar euroları bizim cebimizden çekip nasıl krallıklar kurduklarını biliyoruz.Tabi bunların kimyasal versiyonu İranlılar aynısı farklı rengi işte.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kafirimam Kafirimam:
    ** ***** ** ***** ********* **** ********** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • T Tropikal.MR:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ********* ********** hahahaha** ***** **** hahahaha***
  • S Space44:
    * ***** ******* ***** ***** ********* ******* hahahaha****** * ******
  • kkush kkush:
    *** * **** ********** ***** ******** ** ********* ** ******* *** ******** ****** **** ******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ** ********* ** ******* *** ******** ****** **** ****** ******* ******** * ********** ***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** hahahaha* *** hahahaha*** ********* ********** ***** ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ***** ******* ***** ***** ********* ******* hahahaha****** * ****** ***** **** ****** ***** *****
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    ***** * ********** * **** ********** ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    ****** **** ********* ****** **** ** **** ***** **** **
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • Kafirimam Kafirimam:
    ***** * **** *** ***** ******* **** *** *** **** ******** hahahaha** ****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** ** ********* ** ******* *** ******** ****** **** ****** *** ** *** **** ********** **
  • S Space44:
  • Çekirdeksiz_Domates Çekirdeksiz_Domates:
  • Kafirimam Kafirimam:
    hahahahahahahaha*********
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ****** **** *** ***** ******* *** *** ******* ****** ******** ***** ***** ***** ***** ******** ****** ** ******* **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha *** ********
  • kkush kkush:
    **** hahahaha
    kkush kkush: **** hahahaha