Türkiyede Meth İmalathanesine Baskın

nasa

Doktor
Yani esrar yetiştirenlerin evine baskın atıldığını gördümde böyle bir şeyin bizim ülkede olacağını düşünmezdim oha dediğim haberlerden birisi.
evet Tohumsuz ailesi yanlış duymadınız ülkemizde bir meth üretim atolyesine baskın yapıldı bu konuda iyi ki yapılmış diyorum çünkü kimyasala karşı birisiyim.
ele geçirilenler;
100 litre sıvı metamfetamin, 1200 gram kristal metamfetamin, 100 gram marihuana, 100 gram toz esrar, bir miktar kokain, çok sayıda "bong" diye tabir edilen uyuşturucu madde kullanma aparatı, 1 hassas terazi, 9 mm çapında ruhsatsız 1 tabanca
yani bu nasıl bir sermaye bu nasıl bir yürek. birde bu boku yedikleri mekanda partiliyorlar :D
nasıl baskın yapıldığına dair bir bilgi yok. arkadaşlara şimdiden hapis hayatında kolaylıklar diliyorum. :D
kaynak: https://www.sabah.com.tr/video/yasa...ne-cevrilen-villaya-baskin-ani-kamerada-video

nasa

Doktor
Birine fazla güvenmişler gibi kanka bir de bu ölçekte bir tezgah bu denli aptallığı kaldırır mı hiç ya
böyle bir sermaye yatırıcam böyle bir işin altına giricem yeminle eve 50 metreden fazla yaklaşanı vurur indiririm bilader bunlardaki yürek neyse evde bir partiliyorlar anlamadım gitti **** müptoları

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Erroin öldürür meth süründürür soylu reis bacaklarını kırın dediğinde millet bakan böyle laf mı eder diye kendini yırtmıştı meth içenlerin halini bi belgesel yapsınlar da izletsinler laf edenlere

nasa

Doktor
Erroin öldürür meth süründürür soylu reis bacaklarını kırın dediğinde millet bakan böyle laf mı eder diye kendini yırtmıştı meth içenlerin halini bi belgesel yapsınlar da izletsinler laf edenlere
kanka kimyasal bu lsd bile olsa masum değil yani her türlüsü kötü lsd yi seven kullanan arkadaşlar var aramızda ama ben sevmiyorum önermiyorumda kimyasal tüm uyuşturucuların insan bedeninde psikolojik ve fiziksel bağımlılık yaptığı çok açıkça görülebilir

Ü

Üye silindi 22479

Guest
kanka kimyasal bu lsd bile olsa masum değil yani her türlüsü kötü lsd yi seven kullanan arkadaşlar var aramızda ama ben sevmiyorum önermiyorumda kimyasal tüm uyuşturucuların insan bedeninde psikolojik ve fiziksel bağımlılık yaptığı çok açıkça görülebilir
katılıyorum kanka he kağıt ben de yapıstırdım ama onerıyor muyum asla.
dediğimi yap yaptığımı yapma mevzusu ama meth, eroin vs. içenin ayrı kıracaksın satanı sakat bırakacaksın bunların sakası yok senelerdir de hiç olmadı. ki artık her forum üyesi mhlesinde meth içen gençlerin halini görüyordur çocuk dedi ki bana 1 haftadır uyumuyorum abi gözler hala cam gibi açık ibreti alem için anasının babasının önünde dövdüm ertesi gün yine içtiğini duydum naparsın kurtulusu yok kanka işte.
o yüzden benım tavrım bu iki maddeye cok net.
kafa actım herkese iyi forumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********