Türkiyede en çok yetiştirilen genetik

Arkadaşlar selam, ben yurt dışında esrar yetiştirmenin yasal olduğu bir yerde yaşıyorum. Vatan toprağında içtiğim artık skunkmı dersin lemon hazemi dersin bunlara harman kaldım, kendim yetiştirmek istiyorum, tek sorun sizinde bildiğiniz üzere Türkiyede alınan ile söylenen strain çoğunlukla aynı olmuyor. Ondan sizlere sorum olacak Türkiyede bildiğiniz en çok yetiştirilen adı geçen strain hangisi, büyük ihtimalle içtiklerimden olacaktır.

Sağolun, dumanınız bol olsun

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Valla cuku bizde böyle bi kültür daha oluşmadı ama vatan toprağının elit satıcıları lemon haze ve skunk satabiliyor...

• Like
Tepkiler: 310

SDBB

Üye
Afghan genetiklerine bak derim eski topraklar daha iyi bilir eskiden Afgan cigarası dönüyormuş hep, deneme fırsatım da oldu hoşuma gitti baya

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Al bi tanıdığından Diyarbakır tohumu ek toprağa

• Like
Tepkiler: 310

310

Üye
Arkadaşlar selam, ben yurt dışında esrar yetiştirmenin yasal olduğu bir yerde yaşıyorum. Vatan toprağında içtiğim artık skunkmı dersin lemon hazemi dersin bunlara harman kaldım, kendim yetiştirmek istiyorum, tek sorun sizinde bildiğiniz üzere Türkiyede alınan ile söylenen strain çoğunlukla aynı olmuyor. Ondan sizlere sorum olacak Türkiyede bildiğiniz en çok yetiştirilen adı geçen strain hangisi, büyük ihtimalle içtiklerimden olacaktır.

Cano sen tütüne biraz sinek ilacı az bişi fare zehri karıştır istediğin skunk kafasına ulaşacaksın :d

310

Üye
Fare zehri aseton bunları unuttun bir de tütüncüdeki en dandik kilosu 20 liralık ciğersıken tutun
Elime bir yerden kubar geldi baya önce normalde içmiyorum bong içtik ağzıma aseton tadı geldi 20-25 saniye ağzımı açamadım kafamı arşa çıkardı namussuz

convik

Doktor

dostum eski tohumlu cigaralardan bahsediyorsan onlar hatay, urfa, d.bakır yerli otlarıdır. tohumlarını bulup yetiştirebilirsin. ama ondan sonra piyasaya hakim olan mari skunk vs ise sorduğun genelde bizim çorbacılar kaliteye değil miktara baktıklarından hasatı en bol genetikleri ekersen aynı kafalara ulaşırsın. big bud vs genler işte.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bafici bafici:
    ******** * ***** ******** ********* *** ***** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    **
  • K Kamacı6161:
    ******** ******** ******* ***** ********** ***** **** **** ** ******* ****** ********
  • quorthon quorthon:
    ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**** ***** ******* ****** * **** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** ***** ******* hahahaha***** ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ****** ****** ****** **** ** ***** **** ******* ******