Türk otu vs auto fem

torosemre

Yeni üye
Kankalar selam,
birşey soracağım auto ve fem (degenetica’dan) tohum attımda bu kökleri türk otları gibi yetiştirirsek doğal şeylerle (köyde) hayvan boku solucan gübresi vb ve normal toprakta yetişir mi? Yoksa Türk otlarına göre biraz daha mı hassas yetişiyor bunlar? Dikkat etmem gereken konulardan bahsedebilirseniz sevinirim.

Keyifli bir sigara bırakıyorum buraya isteyen bir duman çeksin :cool:

Son düzenleme:
Kankalar selam,
birşey soracağım auto ve fem (degenetica’dan) tohum attımda bu kökleri türk otları gibi yetiştirirsek doğal şeylerle (köyde) hayvan boku solucan gübresi vb ve normal toprakta yetişir mi? Yoksa Türk otlarına göre biraz daha mı hassas yetişiyor bunlar? Dikkat etmem gereken konulardan bahsedebilirseniz sevinirim.

Bu konu ile ilgili form açtım bakabilirsin. Dumanın bol olsun

zeko dayi

Müptezel
Kankalar selam,

senmi yetistirdin dostum

Kankalar selam,

Dostum ben denedim anam babam toprakta büyümüyor auto ve fem photo mecbur corbacı ekip erkek disi ayırıyorum yoksa emek vermek istemem erkek bitkiye direk fem atıyım dedim de olmadı kücük kaldı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ****** ** **** ***** ***** ****** ******* ***** ******* **** **
  • hazelover hazelover:
    ****** **** hahahaha******* **** *** *** *******
  • A active661:
    ****** ******* **** **** ********** hahahaha hahahaha*** ******** ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* ***** hahahaha** *** **** ****** ********* ** ******* ******* **** * ******* * **** ********** *** * **** ********** ********* **** ******** ********** ***** **** **** ***** ********* ****** ******** ** *** *** **** ******* ***** ****** ***** *** ***** ***** ******* ********** ** **** ********** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** hahahaha******* **** *** *** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ******* **** **** ********** hahahaha hahahaha*** ******** ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
    ***** *** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha** ********* *** ****** hahahaha*
  • A active661:
    ***** * hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** *** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha** ********* *** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ** *** **** ********* hahahaha** ******** **** ***** ***** ********* hahahaha***** ******* ******* **** ********** **** ****** ** ******** ******* ********* ** ****

***** ****** ******* *** ****** *** hahahaha** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ********* *** * **** *** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ** *** ***** ****** hahahaha ***** **** **** **** ********* hahahaha* hahahaha* ****** ** *** ******* ********* ******* **** **** ******* ****** ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    +3
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    ****** **** ****** ***** ***** **
  • A ax-b:
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: **