Tüm Forumdaşlara Açık Mektup..

Smokycat

Müptezel
Son birkaç gündür birçok kardeşimizin ruhsal sağlık bozukluklarından şikayet ettiklerini okudum, bu rahatsızlıkların başında panik atak geliyor, bütün bu bozuklukların sebebi kimyasal druglardır, ilaçlar dahil kimyasal olan herşey zehirdir ve zehiri miktar doğurur, zamanımızın kabusu kokain ve eroin ilaç olarak bulunmuştu ve 100 yıl önce eczanelerde reçetesiz satılıyordu, insan zayıflığı ilacı zehre çevirdi, akşam yorgun argın eve gelip tek cigara mari ile bir kadeh şarap içseniz bedensel ve zihinsel olarak sağlığa yararlıdır ama şişelerle şarap içip 1o cigara tellendirirseniz cehennemi dünyada yaşamaya hazırlanın. Yüce Allah (meşrebinize göre Doğa ana da diyebilirsiniz) hiç bir şeyi boşuna yaratmamıştır, her varlık biribirine bağlı biribirine faydalıdır ancak haddini bilmek kaydı ile ki buna nefs diyoruz, besinsiz yaşayamayız ama haddimizi aşarak yersek binbir bela bizi bekler.

Bir süre önce durup dururken orama burama kramp girmeye başladı, yaşlılıktan mı hareketsizlikten mi derken aklıma kullandığım ilaçların prospektüslerine bakmak geldi, o dönem her gün 5 farklı ilaç kullanıyordum, prospektüsleri incelerken suçluyu buldum, idrar söktürücü bir ilaç diğer yan etkileri yanında kramplara da neden olabiliyordu, ilacı kestim ve üç gün içinde kramp falan kalmadı.

Gençler yaşam size hediyedir, kimyasal boklarla yaşamı kendinize eziyete çevirmeyin, çevremde alkol ve kimyasal uyuşturucu yüzünden hayatını ve ailesini mahvedip genç yaşta acılar içinde ölenler vardı ve hemen hepsi de iyi insanlardı. Tarımda da bilinçsizce kullanılan kimyasal gübreler sağlığınıza zararlıdır. Ölmek sorun değil hepimizin kaderi ama yaşamı cehenneme çevirmek acizliktir. Güçlü olun, zararlının, zararlı insanlar dahil her çeşidinin suratına tükürün, bir fırt mari çekin rahatlayın..

Yılan Serdar

Yeni üye
"Beslenme yanlışsa ilacın yararı yok, beslenme doğruysa ilaca gerek yok" diyerek devam edelim :) birçok kimyasal madde tedavi etmez, hastalığı baskılar ve sümenaltı eder. Sağlıklı olmak dileği ile.

Bedük

Üye
16. Yılına girmiş düzenli içiciyim. Ot içip çok dikkat ve efor isteyen işimi hatasız götürebiliyorum. Üniversite sınavına bile kafam güzel girdim. Hiçbir zaman kimyasalı, başka kafaları merak etmedim. Bir kere doğum günümde ex kullandım onda da resmen ulan ortama uyalım ses çıkarma diye kafamın geçmesini bekledim. Bu dünyada en çok sevdiğim abim eroinman oldu ve gencexik eşini ufacık dünya güzeli çocuğunu yalnız bıraktı eroin uğruna. Eroinin olduğu yerde sebep yoktur abi ben bunu bilirim.

Dedeji yine çok güzel yazmışsın fakat bende kendimce bir şeyler eklemek isterim izninle...

Ben çocukluktan beri hiperaktivite ile boğuşuyorum, el kadar çocuğa verilen Concerta ve Ritalinlerin ileri de geri dönüşü olmayan bir yolu oluyor..

" Dünyanın damarına amfetamini veren makinayı hırpalamak cidden! "

Şöyle bir durum var, lütfen bu özendirmek olarak geçecekse uyarınız yorumumu silerim.

Kötü olduğu kadar iyi yanlarıda var fakat senin kafa yapın nasıl? Ben bunu biraz çözdüğümü düşünüyorum. Speed veya amfetamin artık nasıl adlandırıyorsanız yerinde güzel olduğu kanaatindeyim.

Herşeyin fazlası zarar!

Fakat şöyle bir durumda var ki içlerinde ne olduğunu bilmediğiniz amfetaminler sizi deliliğe son hız götürürler. İçeriği bilinen amfetamin düzgün dozlarda çok zararsızdır. Hatta öyle ki cigaranıza koyduğunuz tütünden daha zararsızdır.

Madde kullanmak için önce kendini tanımış beyin gerekli, yoksa kendini tanımadan yok olur gidersin. Kendini tanıyor isen farklı dünyaları ve hazları kendine yorumlarsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A Ahmet84:
    hahahahahahahaha
  • A Ahmet84:
    hahahaha ** hahahaha ******* ***** ****** ****** ** *****
  • keşkaşif keşkaşif:
  • S sefilzenci:
    ******* ******* **** ** ****** *** *** ***** ******** hahahaha** ***** ******** ********** ** ******
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ***** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** ********* **** ****** ***** **** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • C CHaRaMBoL:
    ***** *** ********* ******** *** ** ** ***** ****** ****** ****** **
  • C CHaRaMBoL:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** **********
  • A acemiöğrenci12:
    hahahaha ********* ********* ******* ********** ******** ********* ***** ****** ** *** ******* *** ***
    **** *** hahahaha***
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    C CHaRaMBoL: ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** **...