Tüm arkadaşlarına dikkatine bir kaynak buldum

littleup

Yeni üye
Arkadaşlar internette dolaşırken bir siteye denk geldim Viperspectra 450W Ledi satıyorlar normalinde bu bahsettiğim led 100 dolar fakat bu adamlar 25 dolara satıyorlar sizden ricam vereceğim linke girerek incelermisiniz eğer gerçek ise hepimiz yaralanalım. 
http://www.rubtrade.top/index.php?main_page=product_info&products_id=1615

Dumanlı Geceler Kankalar

[font="Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif][email protected] iletişim adresini kullanan dolandırıcı sitelere sahip birisidir kesinlikle itibar etmeyiniz, aşağıda ki gibi bir çok siteye sahiptir.[/font]
http://www.beetrade.top
[font="Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]http://www.naytrade.top
[/font]
[font="Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]bettrade.top
[/font]
[font=arial, sans-serif]www.anytrade.top[/font]

Saltoa

YÖNETİCİ
Moruk selam arastirmadan iyice yada deneyim etmeden internette gordugunuz herseyi buradan paylasmayalim. Bak evdeki mizah olmasaydi belkide birileri yok yere dolandirilacakti.

littleup

Yeni üye
Cvp: Tüm arkadaşlarına dikkatine bir kaynak buldum

Saltoa' Alıntı:
Moruk selam arastirmadan iyice yada deneyim etmeden internette gordugunuz herseyi buradan paylasmayalim. Bak evdeki mizah olmasaydi belkide birileri yok yere dolandirilacakti.

Bu dediğine katılamayacağım, bu konuyu tam tersine benim gibi tam bilgisi olmadığı için burada evdeki mizah dostumuz gibi tecrübeli arkadaşların bizi uyarması için açtım ve öğrendim böyle bir hataya düşmeyeceğim, eminim ki bu konuya denk gelip okuyanlar da dolandırılmayacak artık.

EvdekiMizah' Alıntı:
[email protected] iletişim adresini kullanan dolandırıcı sitelere sahip birisidir kesinlikle itibar etmeyiniz, aşağıda ki gibi bir çok siteye sahiptir.
http://www.beetrade.top
http://www.naytrade.top
bettrade.top
[font=arial, sans-serif]www.anytrade.top[/font]

Çok teşekkür ederim dostum bilgilendirdiğin için.

Maruk

Yeni üye
@littleup bende sana katılıyorum adam bilgi edinmek icin yazmis girip sizde akin diye degil tam tersi belki burada paylasilmasaydi birileride sormadan alabilirdi sırf forum ve kuralcilik oynamak icin bos bos muhabbet yapmayın anlamadan dinlemeden adam yardim istemiş

Arkadaşlar bize gerilim değil birlik lazım herkesin farklı görüşleri, anlayışları olabilir. Forumların kalitesi kurallarından ziyade kullanıcıların bir birlerine tutumuyla ölçülür aslında. Çünkü amaç kesinlikle bilgi paylaşmaktır @Saltoa adlı arkadaşımız da farklı bir bakış açısı ile yaklaşmış belki kimse yorum yazmasaydı bu konuya birileri alabilirdi dikkat edelim demiş büyük ihtimalle direk size değil başkalarına dikkat edelim demenin farklı yolunu seçmiş ayrıca lütfen kafanıza takılan sorunları forumda paylaşmaktan çekinmeyin tek bir konuda değil bir çok konuda bilgi paylaşımı yapan forumumuz bir sürü farklı tecrübeyle rehber olabiliyor ve @littleup, @maruK gibi arkadaşlarımızın buradaki  görüşü ile de bir çok kişi bilgilenecektir diye düşünüyorum. Yanlışı en iyi göstermenin yolu bazen yanlıştır örnek vericek olursak geçenlerde bir üyemiz 2000 küsür tl dolandırıldı ve bir çok kişiye cevap oldu yine başka örnek @littleup bu konuyu açınca biraz araştırma yaptım ve dolandırıcının benzer sitelere sahip olduğunu fark edip yayınladım yani bir şekilde bilgi paylaşmakta olan platformumuzda lütfen daha iyi geçinelim ve daha iyi geçinmeye teşvik edici içeriklerde bulunalım bu bir zorunluluk değil ama bu foruma kimse para ödemiyor kimse zorlada girmiyor ve bir şeyler öğrendiği kesin, karşılığında sadece burasının daha iyi olmasını sağlayacak yaklaşımlar olmasını temenni ediyorum burayı satıcılardan, kalitesiz, seçeneksiz ürünlerden uzak durmak için kullanıyoruz ve burada kurallar değil üyeler bir çizgi oluşturabilir koşulsuz burada barınan her üyeye saygı besleyen platformumuza üyeliklerinizin paylaşımları ile desteklerinizi bekliyoruz sağlıcakla kalin iyi forumlar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tiny Tiny:
    *
  • kkush kkush:
  • Tiny Tiny:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ***** ******* * ***** *** ***** ** ***** hahahaha hahahaha
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** * **** * **** ********** ** hahahaha* hahahaha******** * **** * **** ********* ** hahahaha **** hahahaha** **** *********
    **** ****** ******* ** **** ********** ****** ****** ******* ***** *** *** ********* ****** *** hahahaha ******** ** ******* ********* **** ******* ****** ***** **********
    hahahahahahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ** ******** ******* **** hahahaha** ***** * **** **** *** **
    hahahahahahahaha******** ****** **** ** *** ******* ******
    +1
  • P PitchBlack:
    ***** ********* ********** **** ****** ******* ********** ***** ** *** ******* *******
    ****** hahahaha*** hahahaha ********
    ***** ***** ***** ** hahahaha ****** **** ** *** ******* ******
    ******** ********* ********** hahahaha ****
    ***** ***** ***** ** ***** *** ***** ******* ********* **** ******* ********** **** ***** ******** ******* * ******* *******
    +1
    +1
    ***** ***** hahahaha* *** ******* ****** **** **** ****** ** *** ***** ******* ********* **** ******* ********** **** ***** ******** ******* * ******* *******
    hahahaha* **** ********** **** **** ****
    ******** ***** ********** hahahaha* ***** **** *** **** *** ****** **********
    hahahahahahahaha
    NewGardener NewGardener: ****** ****** ** ***** *******