TÜRKİYE ',de hangi genetikler satın alabilirim?

Beyler Şimdi Çorbacılardan aldığımız genetikler.Yani İstanbul da bulsam bile en baba hamgi genetikleri bulabilirim.Hangi cinsleri?

sativa-indica-?

s.l.haze mi?
ww mu?
Turkiyede esrar kültürü birazdaha gelişti bakmayın.Eskilerde millet esrar ile Bonzu aynı sanıyorlardı.

Şimdi hangi satıcıya gitsen mari mari mari diyorlar ?Tmmda m hangi cinsleri var ama ?

Kanka

Administrator
Yönetici
aga sen esrar içtinmi hiç bunlar ne abzürt sorular bız nebılek torbacımıyız hangı genetıklerı satıyolar açma şöyle saçma konular harbi konu açma yetkını alcam gunde 50 konu açılmaz aga bıde yetiştirmeyle alakasıda yok hafiften semt il bellı ederek zarflıyosun aptal yok hacı burda

aga sen esrar içtinmi hiç bunlar ne abzürt sorular bız nebılek torbacımıyız hangı genetıklerı satıyolar açma şöyle saçma konular harbi konu açma yetkını alcam gunde 50 konu açılmaz aga bıde yetiştirmeyle alakasıda yok hafiften semt il bellı ederek zarflıyosun aptal yok hacı burda
Özürrrr kankooo.Özür. !

Kral anlıyorum Kusura bakmayında ama benim kötü bir niyetim yok.Olsaydı zaten Kendi Avatarımı bile koymazdım.İfşa olucak olan olsa oda ben olurdum.
Ben şimdi meseleyi anlamadım.Kimseyi yediğim felan yok.
Bu forumu sevdiğim için sürekli bişeyler paylaşma gereği duyuyorum.He eğer serveriniz veya bellek kısıtlıysa onu bilemem.Hatta ben sırf belleğe destek için.Eski konuları bile sildim.Sırf yer kaplamasın diye.Semt belli etme olayinida belli etmedim anlamadim.

Bide doğru ben biraz çaylağım toplasan 10 kere içmişimdir.Onun için seviyorum.Onun için soruyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****