Sulama suyun gübresini

Arkadaşlar sulama suyun gübresini ayarladıktan sonra kalanını 2,3 gün sonra sulama zamanı pH ayarını yapınca sıkıntı olmaz dimi şimdiden sağolun :)

özmaraz

Üye
Kanka ilk grova basladigim zaman senin gini yapmayi dusundum bende biobiz kullaniyodum ozaman cok bilgili bi abi yapma sikinti olur demisti bende hic sorgulamadan yapmamistim oylr soylim sebebini bilmiyorum ama o abinin bilgisine guvenim sonsuz kendisi suan burda degil HHH di nicki baskin maskin olaylari oldu girmiyor

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
:)) ben de hesi gübre kullanıyorum kalan gübresi suyu 3 gün sonra ph a bakıp ona göre veriyorum doğru mu yapıyorum 3 4 günde gübreli suyu kullanmak problem yaratır mı kanka organikte ?
illa bekleteceksen kapağını kapatacaksın koyduğun kabın hava almayacak ve ışık görmeyecek. çalkamadan da vermeyeceksin kardeşim. ama onun yerine yarım doz gitmek de bir çözüm. 1 litreye 4 ml kullanacağına, yarım litreye 2 ml kullan artırma :)

Kanka ilk grova basladigim zaman senin gini yapmayi dusundum bende biobiz kullaniyodum ozaman cok bilgili bi abi yapma sikinti olur demisti bende hic sorgulamadan yapmamistim oylr soylim sebebini bilmiyorum ama o abinin bilgisine guvenim sonsuz kendisi suan burda degil HHH di nicki baskin maskin olaylari oldu girmiyor
aga be

Woppy

Ordinaryüs
Olmaz bro ona göre oranlar hazırlayıp her defasında taze su vermelisin beklemiş su kötü sonuclar doğurabilir riske girmeye degmez birde şimdi gübreler pahalı parayı çöpe atmamak lazım:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********