Sulama Hk.

Esmeralda

Yeni üye
Herkese merhabalar arkadaşlar,

19 lt bez saksıda autoflower başlatıyorum yabancı growerları izleyerek yapmaya çalıştım ve drenajlı bir şekilde sulama yaparak başladım bitkilerin hepsi sarardı söktüm ve attım..

Şimdi tekrar tohum siparişi verdim ve sulama konusu bulamıyorum sulama işlemi nasıl olmalı kaç ml ile başlanmalı ve nasıl arttırmalıyım?
Drenaj dediğimiz olayı kaçıncı haftadan itibaren başlamalıyız bu konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim herkese kazasız belasız growlar..

Herkese merhabalar arkadaşlar,

19 lt bez saksıda autoflower başlatıyorum yabancı growerları izleyerek yapmaya çalıştım ve drenajlı bir şekilde sulama yaparak başladım bitkilerin hepsi sarardı söktüm ve attım..

Şimdi tekrar tohum siparişi verdim ve sulama konusu bulamıyorum sulama işlemi nasıl olmalı kaç ml ile başlanmalı ve nasıl arttırmalıyım?
Drenaj dediğimiz olayı kaçıncı haftadan itibaren başlamalıyız bu konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim herkese kazasız belasız growlar..
Neden adama gülüyosunuz reisim ben sana senin anlicagin dilden anlatiyim 1. Hafta 150 200 ml yeterli cevresine yayarak 2. Hafta buyume oranina gore 400 500 ml 3.hafta 1 litreye gecebilirsin bitkini gozlemle buyumesine orantili 50 100 ml arrtir her sulamamda drenaj icin 5.6. haftalari bekle 1.5 2 2.5 olarak gidersin bitkinin buyumesine orantili yukseltirsin sulamayi her sulamanda drenaj almana gerek yok besin tablosuna uyarak devam et bitkinin fotolarini atarsan o sekilde daha net birsey soylerim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • D despotdes:
    hahahaha* ******* *** *** **** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** **** ***** ********* ****** hahahaha* ********* *** *** ******* ********** ***** ** ****** ***** ***** ** ******** ******** *** **** *** ** ********* *** ***** ***** ******** *** hahahaha****
  • A ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********** **
    +1
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** ***** ********** ***** *** **** ***** ********* ****** hahahaha* ********* *** *** ******* ********** ***** ** ****** ***** ***** ** ******** ******** *** **** *** ** ********* *** *****
  • NewGardener NewGardener:
    ******** *** ***** **** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha ** **** *
  • A ax-b:
    **** ******* hahahaha****** **
  • S sharkek:
    ***** *** ***** ******* hahahaha ** *** ** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    +1
  • A ax-b:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    **** **** ****** ********* ******* ******** ******* ***** ******** ***** hahahaha** ***** ********* ***** ********* ********* ***** hahahaha* *** ***** ********* ******* **** ****** ******** ** ********* ******* ******* ******* ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******** **** *** ***** **** ****** **** ******** *** ***** **** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha ** **** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ** hahahaha* *******
  • NewGardener NewGardener:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ** ****** *** *** *** *****