Sponsordan Alınan Tohumların Filizlenme Oranları

Kankalar merhabalar bu platformda yeniyim. Sponsordan toplamda 20 adet Northern Ligh Auto siparişi vermiştim ve yanında da 4 adet Big Bud Auto hediye geldi. Su ve havlu kağıt aşamalarından sonra toplamda 22 adet tohum akıl sır erdiremediğim şekilde büyüdüler. İlk kök olarak yaklaşık 2-4 cm arası uzunluk aldım.

Woppy

Ordinaryüs
Aynen %90 patlıyor knk bendede şöyle sorunlar olsuyor ilk kat yaprakların uçları yamuk yumuk mutasyon geçirmiş gibi oluyor bazıları akıl sır erdiremedim.

Woppy

Ordinaryüs
Knk sonraki katlarda düzgün sglıklı yapraklar cıkartıyor sıkı tı yok ama azaman zaman bazı bitkilerde oluyor garip

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Bana da 3 başlı denk geldi gr olarak en çok ondan aldım ama kafa raporu diğerlerine nazaran biraz daha az

genel olarak bende de 5 tane öyle yamuk yumuk çıkanlar oldu biraz hata yaptığım için şu anda 16 tane kızla yollara devam ediyoruz :D o yamuk çıkanlar da coştu gidiyor

Ü

Üye silindi 20768

Guest
sponsorun tohum kalitesini çok beğendiğimi söyleyemem ancak 5-6 kez sipariş vermişimdir. ne patlamayan tohum gördüm ne de 20 günü geçen kargo süresi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • M Marryhuana:
  • 420x 420x:
    hahahaha* ******
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
    *** *** *** ** ********* ********** ****** ******* ******** ******** *** *** *******
  • 420x 420x:
    **** ***** hahahaha* *** ********** ***
  • M Marryhuana:
  • 420x 420x:
    ***** ***** hahahaha
  • M Marryhuana:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ********** ****** hahahaha *** *** *** *******
  • H Heisenberg01:
  • 420x 420x:
  • M Marryhuana:
    **** ********** ***** ****** ********* ********** **** ***** ***** ****** hahahaha ****** *** ** ***** **** ******* **** ********
  • H Heisenberg01:
    ** ***** ******* ****** ********** * ********* **** hahahaha****** *** ******* ***** ****** ** ***** ****** ***** ****** ******* ****** **** ******** ***
  • M Marryhuana:
    hahahaha* ******** **** ****** ******* ***** ********** *** *** ****** ******
  • H Heisenberg01:
  • M Marryhuana:
    ** ***** *** *** ******** ***** *** ******* ********* ** ****** ****** hahahaha*** ****** ***** ******* *** ***
  • H Heisenberg01:
    ***** ****** ** ***** hahahaha* ****
    +1
  • 420x 420x:
  • M Marryhuana:
    ******* ***** *** ****** ***** ****** **** ****** ***** ********* ******* ******* hahahaha **** ** ***** ***** *** ******* ******** *** ******* ********** ****** ********
  • H Heisenberg01:
    ********* *** **** hahahaha*** **********
  • H Heisenberg01:
    ********** **
    H Heisenberg01: ********** **