Sponsor

EskiCash

Yeni üye
20 gündür gönderim yapılacak bana, her defasında yolluyorum beklerseniz gelecek sıra size gelince yollıcam gibi şeyler söyledi şimdide wp den ulaşılmıyor

Alman

Yeni üye
20 gündür gönderim yapılacak bana, her defasında yolluyorum beklerseniz gelecek sıra size gelince yollıcam gibi şeyler söyledi şimdide wp den ulaşılmıyor
Wappsaptan yazınca okundu gözüküyomu benimi engellediler yoksa 12 tohumdan 3 tanesi patladı 3 hafta önce göndereceğiz dediler 3 haftadır da ses yok geri dönüş yok WhatsApp'tan okundu yok Bir de para veriyoruz bunlara ilk defa sponsordan alışveriş yaptı Normalde başka yerden alıyordum ilk ve son oldu zaten hiç kimsenin Onur'u parayla ölçülmeli

EskiCash

Yeni üye
Wappsaptan yazınca okundu gözüküyomu benimi engellediler yoksa 12 tohumdan 3 tanesi patladı 3 hafta önce göndereceğiz dediler 3 haftadır da ses yok geri dönüş yok WhatsApp'tan okundu yok Bir de para veriyoruz bunlara ilk defa sponsordan alışveriş yaptı Normalde başka yerden alıyordum ilk ve son oldu zaten hiç kimsenin Onur'u parayla ölçülmeli
Tek tık şuan mesajım, daha önce alışveriş yaptım hani sorunda olsa çözdü sağolsun lar, temmuz 28 alışveriş yaptım daha gelecek, 13 den beri wp de online degil ve sitelerinde canlı destekte kimse yok. Ben gönderirler diyorum ama geç olack büyük ihtimalle, bir daha almam bunlardan ama.

Vedoo

Kıdemli Üye
aradim senelik izindeyiz izinler yarin bitiyor yarindan itibaren kargolarr cikiyor dedilar :))

Moothy

Yeni üye
gercek adres verilir amca. sahte isime sahte adrese kargo vermez korgocu sen kargocu olsan sende vermezsin isim tutmasa eger :))
Peki bu kadar guvenli mi tohumu adrese istemek,benim en tirstigim kisim tohum kismi cunku :) hic basi agriyan olmadi ya da ne oldugunu asla anlamiyor o zaman gumruktekiler :)

Niye amca diyorsun anlamadim hocam ne alaka,ilk kez tohum siparisi vermeyi dusunuyorum onumuzdeki ay,polis olsam sordugum sorunun cevabinin bana ne gibi faydasi olucak biraz mantik yurutsen anlarsin zaten siradan vatandas oldugumh

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ******* ********** ***** ********* hahahahahahahaha***
  • muadip muadip:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha* *** hahahaha****
    +1
  • M Marryhuana:
  • D DağAdamı:
    hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** ******* hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*** ** hahahaha**** hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • muadip muadip:
    **
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ******** ******