Sponsor tohum

Jesus78

Üye
Sponsor dan tohum sipariş ettiğiniz zaman birebir aynısı mı geliyor farklı gönderdikleri oluyor mu?

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka şöyle açıklayarak göstermek ısterım , bunların 2 side sativa https://www.degenetica.org/autoflowering-kenevir-tohumu/super-silver-haze-tr
bu stokta olmayan , https://www.degenetica.org/autoflowering-kenevir-tohumu/mexican-airlines-esrar-tohumu-tr buda stokta olan , adamlar sana buda sativa dıyıp gondermıyorlar baktığında stokta yok dıyorlar bence bu bunun en net göstergesı umarım soruna yanıt olabışmışımdır , aldıgın genetıklerde en fazla fenotıpsel farklılık olabılır kanka

hermesforever

Kıdemli Üye
Kankalar ben bu sponsor ve tohum güvenilir mi, doğru tohum gelir mi, tohum patlamadı vb. konularından yeminle bıktım artık! Adamlar yasal olmayan bir şeyi her türlü riski alarak buraya getiriyor, sana gümrük sıkıntısı yaşatmadan gönderiyorlar. Çok takılıyorsanız bunlara, arayın googledan cannabis seeds diye çıkan sitelerden yurtdışından sipariş verin. Sıkıntı yaşayan da bir daha sipariş vermez olur biter. Daha forumu hatim etmeden, tohum çimlendirmeyi bilmeden, gübre ile ilgili tek konu okumadan, acil yardım diye başlıklardan da gına geldi. Yeter artık vallahi bunaldım bu konulardan.

Jesus78

Üye
Kankalar ben bu sponsor ve tohum güvenilir mi, doğru tohum gelir mi, tohum patlamadı vb. konularından yeminle bıktım artık! Adamlar yasal olmayan bir şeyi her türlü riski alarak buraya getiriyor, sana gümrük sıkıntısı yaşatmadan gönderiyorlar. Çok takılıyorsanız bunlara, arayın googledan cannabis seeds diye çıkan sitelerden yurtdışından sipariş verin. Sıkıntı yaşayan da bir daha sipariş vermez olur biter. Daha forumu hatim etmeden, tohum çimlendirmeyi bilmeden, gübre ile ilgili tek konu okumadan, acil yardım diye başlıklardan da gına geldi. Yeter artık vallahi bunaldım bu konulardan
Sıkıntı yaşayacak olsam bile sponsordan sipariş veririm o ayrı konuda
Bir kaç konuya denk geldim autoflower tohumu photoperiod çıkmış bitki acaba bu sponsorla mi alakalı merak ettim konu açtım

Trefalgar

Kıdemli Üye
Sıkıntı yaşayacak olsam bile sponsordan sipariş veririm o ayrı konuda
Bir kaç konuya denk geldim autoflower tohumu photoperiod çıkmış bitki acaba bu sponsorla mi alakalı merak ettim konu açtım
Kanka o alıcının bilgisizliği ile alakalı auto sandigi tohum photo cikiyor ha arada sirada 5 tohumdan 1 tanesi farklı cikabilir yani sans eseri karismis olabilir onunda telafisini yapiyorlar oyle bir durum olursa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
    Funny1Joint Funny1Joint: hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**