Sponsor led hk

Blue10

Yeni üye
Arkadaşlar selam sponsorda satılan led 600w dob led ne kadar elektrik çekiyor yani 1.20 -1.20 çadırda kaç bitkiye sağlam bakar?

Blue10

Yeni üye
Üstad led alakalı sormuştum sanırım detay öğrendim teşekkürler.
Ama bir sorum olacak sana yine :)
Kabinimi 1.20 1.20 kendi imkanlarımla yaptım derme çatma ama en azından etrafını mylar la kapattım ve sıcaklık ve nem oranını stabil 21-28 60-80 arasında tutabiliyorum 6 tane gorılla glue genetik attım 22. Günündeler canna tüm besinlerim mevcut ama bestva 1000w ışığım yetersiz kaldı ve bugün 400w lamba alsım yanına koyacağım ikisi birden sanırım verimli bi ışık olur senin değerli yorumlarınıda bekliyorum

Mertali54

Doktor
Üstad led alakalı sormuştum sanırım detay öğrendim teşekkürler.
Ama bir sorum olacak sana yine :)
Kabinimi 1.20 1.20 kendi imkanlarımla yaptım derme çatma ama en azından etrafını mylar la kapattım ve sıcaklık ve nem oranını stabil 21-28 60-80 arasında tutabiliyorum 6 tane gorılla glue genetik attım 22. Günündeler canna tüm besinlerim mevcut ama bestva 1000w ışığım yetersiz kaldı ve bugün 400w lamba alsım yanına koyacağım ikisi birden sanırım verimli bi ışık olur senin değerli yorumlarınıda bekliyorum
Estağfurullah kardeşim sizler değerlisiniz ben sadece benim yaşadığım sıkıntıları bizim camiamızdaki insanların yaşamasını istemiyorum bestva çok güzel bir marka ama senin ölçülerine göre o ışık gerçekten yetersiz bana ışığın resmini atar mısın üstündeki bilgilere bakmak istiyorum aslında senin yapman gereken tek şey güzel Samsung quantum bord alacaksın 240 watt 301 modelini alacaksın bestwa ile destekleyeceksin muhtemelen yeterli gelmese de senin işini görecektir

Blue10

Yeni üye
Estağfurullah kardeşim sizler değerlisiniz ben sadece benim yaşadığım sıkıntıları bizim camiamızdaki insanların yaşamasını istemiyorum bestva çok güzel bir marka ama senin ölçülerine göre o ışık gerçekten yetersiz bana ışığın resmini atar mısın üstündeki bilgilere bakmak istiyorum aslında senin yapman gereken tek şey güzel Samsung quantum bord alacaksın 240 watt 301 modelini alacaksın bestwa ile destekleyeceksin muhtemelen yeterli gelmese de senin işini görecektir
Valla bro şuan ucu ucuna yapıyorum nakit sıkıntısından valla çalışmıyorumda sıkıntı yani :) ama 400w lambalarda iş görücek gibi gwliyor bana ??

Blue10

Yeni üye
Bu ışık adam akıllı sadece bir bitkiye yeter bunun 1000 watt olması imkansız marka harika bir marka güzel bir marka ama tek bitkilik bu ışık sadece bir bitkiye yeter yani anlatabiliyor muyum
Üstad işte bugün sipariş verdim yarın kısmetse 400w lamba ilk önce mh sonra hps ikisinide aldım takıcam ozaman kurtarır heralde ne diyorsun?

Blue10

Yeni üye
Sanırım bu 265 w dediğin gibi tek bitki ama 400 eklenince 665 en azından bi kendine gelir bitkiler 23. Gün takılmış olacak geç kaldım ama hasatı etkiler değilmi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******* * ***** ********** *** **
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ******** *** ** * ****** ********** **** **
    *** ********** ****** ******* * **** ******** ***** ******* **
    * ****** **
    ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    * ****** ***** hahahaha* *** * ** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    ********* **** ******* *** ******* hahahaha* ********* ***** ****** ****** ***** ******** ******** ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ********
    ***** ******* **** hahahaha ********** ***** ****** ****** *** ** **** ********* hahahaha*** ******* ******** **
    hahahaha* ******** hahahaha ** *** **
    TabldotLife TabldotLife: **** *** ***