SPONSOR DEGENETİCA PROBLEM?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fırlama

Üye
Bundan 1 hafta önce ödemelerini yaptım hala whatsapptan attığım dekondu gören olmadı. İşin enteresan tarafı 5-6 gün sonra farklı şehre gideceğim. 1700 TL para ödedim. Yardım edebilecek var mı?

Kanka

Administrator
Yönetici
en son izinlilerdi ama yarın kargo gunu ızınlerı bıtmışse eğer yarın gonderırler cumartesı gıbı elınde olur tahmınıce

MalrukLord

Doktor
az önce benim mesajım iletildi whatsapptan. bu demektir ki bir parti siparişi halletiler sıra yavaşca bizimkine geliyor. hehehe bugün iyi sigara içtim ondan dırdır yapmıcam :D

Vedoo

Kıdemli Üye
Mafya misin sen? Begenmedigin yerde durma amca? 12 12 bitki bakiyor adam ne guzellik bekliyorsun ki yasadigina dua et :)) iki dk da anasini miktin milletin sildin attin moruk. Millet alip ormanda dagda bakiyor buyuyor demekki bilen yapiyor. siparisler de hazirmis senelik izinleri oldugundan uzamis adam iki saat ulasmasa da laf ediyor 2 gun ulasmasada kimin tohumu kalmis kimin parasi alinip tohumu gonderilmemis her yerden aliyorum hepsi de oluyor olmayan olmaz zaten 10 tohumdan iki uc u catlamadi diye laf da etmiyoruz hic bir siteye.senin yaptigin ortaligi karistirmak baska bir sey degil.

MalrukLord

Doktor
Mafya misin sen? Begenmedigin yerde durma amca? 12 12 bitki bakiyor adam ne guzellik bekliyorsun ki yasadigina dua et :)) iki dk da anasini miktin milletin sildin attin moruk. Millet alip ormanda dagda bakiyor buyuyor demekki bilen yapiyor. siparisler de hazirmis senelik izinleri oldugundan uzamis adam iki saat ulasmasa da laf ediyor 2 gun ulasmasada kimin tohumu kalmis kimin parasi alinip tohumu gonderilmemis her yerden aliyorum hepsi de oluyor olmayan olmaz zaten 10 tohumdan iki uc u catlamadi diye laf da etmiyoruz hic bir siteye.senin yaptigin ortaligi karistirmak baska bir sey degil.
abi bunu kime yazdın :D başlığa baktım da bunu kim haketti acaba

greenlife

Yeni üye
Bundan 1 hafta önce ödemelerini yaptım hala whatsapptan attığım dekondu gören olmadı. İşin enteresan tarafı 5-6 gün sonra farklı şehre gideceğim. 1700 TL para ödedim. Yardım edebilecek var mı?
Bende aynı şekilde dün ödeme yaptım whatsapp tek tik. Siteye girip müşteri temsilcisiyle konuşuyorum interneti kapalıdır diyor wpye bakanın. Böyle saçma bir iş görmedim ben.

sirtlan

Yeni üye
30 gün oldu hala kargolanmadı dogru düzgün cevap verende yok eskiden böyle degildi degenetica 1 sene kaybolduk sistemleri bozulmus

Sistem bozulması degil. Milletin gotu basi oynuyor. Saga sola dagiliyorlar. Popülasyonu bozuyor muameleler. Yani alıcının sadık olmadığı yerdr satıcı sadık kalmaya çalışıyor. Yine de yaranamıyor

Adalet

Yeni üye
Yetkili bir arkadaşa benziyorsun sen

Adalet

Yeni üye
Sen Yetkili birine benziyorsun Şimdi 12 tane Tohumdan 3 tanesinin patlaması normal mı Sen diyorsun ya parası kalmamış Peki o patlayan toğumların üçünün de auto istenip pohoto olması normal mi, şimdi bir sürü şikayet olunca olabilir diye düşünüyorum yani kırk yılda bir olur 12 tondan 3 patlar o da benim başıma geldi ya ben böyle yazdım diye vatan haini olduk şimdi bizim hakkımız geçmiş mi sence onlara iş para mevzusu ise Paradis istemiyorum tamam da istemiyorum Ben onlardan WhatsApp'tan engellemek ne demek bir irtibata geçebilirsin zaten A'dan Z'ye geçeceğim de rakip firmadan da değilim sadece başıma geleni söyledim Sen de vatan haini ilan etmezsin herhalde bunu da bir konu aç dile getirir bu şeyleri Madem savunuyorsun tohumcuları Bir de Buradaki insanların hakkını savun

Kanka

Administrator
Yönetici
@Adalet daha once yurtdısından alıp denedın veya başka yerlerden sadece sponsordamı sorun cıktı :D ve 12 de 3 derken bıle komık bı rakam bence o 3tanesının sana rağmen cıkmasına şükret umarım adaletini bulursun ve merak edıyorum ne ara geldıde ektınde photo cıktıgını anladın daha 2 gun once sıparıs verdım ulasamıyorum dıye kıvranıyodun gıbıme gelıyor neyse bellıkı sıteyı ayağa kaldırmaya gelen bi trojensin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
  • Probis Probis:
    **** ******* ********** ***** hahahaha ****** **
  • Probis Probis:
    *** ** ******** ******* ******** ******** *** ***** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* *******
  • Probis Probis:
    ******* *** ****** hahahaha ******* **** ***** **** **** **** ** ****** **** *********
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** *********
    ******* ***** ******* ********** ******* **** ******* ***** *** ******** **** ***** ** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** ****** **** ******** hahahaha** ********* * ***** *** hahahaha* ** **** ****** hahahaha* ***** ******
    +1
    **** *** ***** ********* **** **** hahahaha*
  • Probis Probis:
    **** ****** ***** ***** ******* **** ******* ********* ****** hahahaha ********** ********** ******** ********** ****** * **** *****
  • Probis Probis:
    *** ** *** ******* ******* ***** **** ***** ******** ** ****** ****** **** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** ** **** hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
    ***** *
  • Probis Probis:
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** ********* *** ***** ******* ******* *** ** ** ******* ** ******* *******
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: **********