Spider Farmer

Selo7356

Yeni üye
selamlar spider farmar led cihazlar hakında bilgisi olan varmı? Daha önce aldığım ledlerde çok sıkıntı yaşadım aynı şeyi yaşamak istemiyorum bilgisi olan varsa almayı düşündüğüm spider farmer sf-4000

Tunç

Kıdemli Üye
Mars hydro kalitesinde olduğunu duymuştum belki daha iyi bile olabilir diyenler var

Selo7356

Yeni üye
Çok araştırdım iyi ürüne benziyor ama emin olamıyorum diyorum ya aldım daha önce creecob bitkilerim yandı komple çöpe attım harman kaldım onlar yüzünden aynısı olmasın diye araştırmaya devam edeceğim

S

silas

Guest
selamlar spider farmar led cihazlar hakında bilgisi olan varmı? Daha önce aldığım ledlerde çok sıkıntı yaşadım aynı şeyi yaşamak istemiyorum bilgisi olan varsa almayı düşündüğüm spider farmer sf-4000
quantum ledler şu anda piyasanın nirvanası alabilicek gücün varsa al derim. 5 bine yakın fiyatı, alabiliyorsan fiyatını ve nerden aldığını bizimle paylaşırsan seviniriz.

Harmanim

Yeni üye
Çok araştırdım piyasadaki en iyi ürün gibi gözüküyor ama Türkiye'de yok maalesef. Firmalarına mail attım ülkemize gönderim yapmıyorlarmış. Eğer alırsan nereden aldığını, kaç günde geldiğini, fiyat, vergi vs. bilgilerini paylaşırsan seviniriz..

Selo7356

Yeni üye
quantum ledler şu anda piyasanın nirvanası alabilicek gücün varsa al derim. 5 bine yakın fiyatı, alabiliyorsan fiyatını ve nerden aldığını bizimle paylaşırsan seviniriz.
Ali expresten aldım fiyatı evet biraz pahalı 4500 kargo ve ürün ama satıcı ile iletişime geçtim vergi konusunda 15-20$ göstermesini istedim faturada okeylediler bakalım bekliyorum tahminimce 5000 tl ye biter iş iyi ürün istiyorum daha önce de aynı yolla cree led almıştım memnun kalmadım onlardan sisteme ne harcadığımı hiç önemsemiyorum açıkçası içinde ne olduğunu bilip içmek yetiyor zira şu anda bizim memlekette 1 g 250 tl oldu neredeyse hemde bulması zor eee memurdan kaçınarak ürün almak falan iyice beter oldu artık 5 bin veriyorsun ama doya doya içiyorsun mantığındayım 20 ağustos gibi elimde olacak bakalım memnun kalırsam yazarım yine

S

silas

Guest
Ali expresten aldım fiyatı evet biraz pahalı 4500 kargo ve ürün ama satıcı ile iletişime geçtim vergi konusunda 15-20$ göstermesini istedim faturada okeylediler bakalım bekliyorum tahminimce 5000 tl ye biter iş iyi ürün istiyorum daha önce de aynı yolla cree led almıştım memnun kalmadım onlardan sisteme ne harcadığımı hiç önemsemiyorum açıkçası içinde ne olduğunu bilip içmek yetiyor zira şu anda bizim memlekette 1 g 250 tl oldu neredeyse hemde bulması zor eee memurdan kaçınarak ürün almak falan iyice beter oldu artık 5 bin veriyorsun ama doya doya içiyorsun mantığındayım 20 ağustos gibi elimde olacak bakalım memnun kalırsam yazarım yine
hayırlı uğurlu olsun en güzeli

Selo7356

Yeni üye
SF4000 aldım ali expresten 15 günde geldi vergiler kargo falan ortalama 5500 tl ye geldi ama süper gerçekten anında fark ettirdi

Yurtdışı forumlarında spider kullanıyorlar zaten mars ın yüzüne bakan yok. Ömürlük ürünler olduğu söyleniyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Draggula Draggula:
    Draggula Draggula: ** ***** ********