Spider farmer vs bavagreen

Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi Led almak üzereyim 2 ürün arasında cok kaldım. Kullanan arkadaşlarım varsa bana artılarını ve eksilerini söylerse cok sevinirim
Çadırım 100x100x180 icide 4 adet bitki yetiştirebiliyorum! Almak istediğim ürünler sanırım kullandığım cadıra göre yeterli mi değilmi ?
Spider farmer se3000 300watt
Bavagreen qb 240 watt
iki ürün arasında kararsız kaldım iki üründe birbirine yakın Bavagreen lm301h led kullanırken SF se300 lm301b kullanmakta. Sizce hangisini seçmeliyim fiyat farkı olarak SF 8000 iken bavagreen 5600tl.

higthead

Jolly Green
Dostum artı eksısını yazmaya gerek yok.Tek önemli xöylenicek şey var.

Spider farmer hala lm301b bir önceki led çipleri kullanıyor.
Bava ise lm301h son led çipleri kullanıyor. Net bava

GlockGen5

Müptezel
İki çipide kullanıyorum ben,ikiside gayet iyi yalnız @higthead dediği gibi 301h son çıkan samsung çipi,zaten sen 5600 de karar kılmış gibisin çünkü açık ara önde yalnız ben şuna takildim 240w 4 çiçeğe yeterli gelir mi bilemedim,eğer biraz vaktin varsa bence kendin topla çünkü 6000 tl ye 1300w lm281b+ toplayabilir 8000 tl ye de lm301h toplayabilirsin,aklını karıştırmayım eğer ben uğraşamam deRdende lm301h mantıklı hasatın bol olsun bro

Brother

Doktor
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi Led almak üzereyim 2 ürün arasında cok kaldım. Kullanan arkadaşlarım varsa bana artılarını ve eksilerini söylerse cok sevinirim
Çadırım 100x100x180 icide 4 adet bitki yetiştirebiliyorum! Almak istediğim ürünler sanırım kullandığım cadıra göre yeterli mi değilmi ?
Spider farmer se3000 300watt
Bavagreen qb 240 watt
iki ürün arasında kararsız kaldım iki üründe birbirine yakın Bavagreen lm301h led kullanırken SF se300 lm301b kullanmakta. Sizce hangisini seçmeliyim fiyat farkı olarak SF 8000 iken bavagreen 5600tl.
Spider farmer Türkiye de alabiliyorsan haber et bro
Spider farmer başarılı

Spider farmer başarılı
İnstagramda bir kişide buldum epey marka satıyor spider farmer se3000 olArak ta tek model var dediğim gibi 8000₺ istiyor istersenn adresini özelden paylaşabilirim.
İki çipide kullanıyorum ben,ikiside gayet iyi yalnız @higthead dediği gibi 301h son çıkan samsung çipi,zaten sen 5600 de karar kılmış gibisin çünkü açık ara önde yalnız ben şuna takildim 240w 4 çiçeğe yeterli gelir mi bilemedim,eğer biraz vaktin varsa bence kendin topla çünkü 6000 tl ye 1300w lm281b+ toplayabilir 8000 tl ye de lm301h toplayabilirsin,aklını karıştırmayım eğer ben uğraşamam deRdende lm301h mantıklı hasatın bol olsun bro
Samsung qb 480w lm281b buldum 4200₺ Cipleri eski diye pek girmek istemedim. Ayrıca üstünde 660nm + uv + ır led mevcut sistemin
Benimde aklımdaki süphe kaldı 240w 100*100*180 çadır icin yeterli mi diye o yüzden tekrardan sormak istedim daha yüksek oranlara yönelmelimiyim diye

Woppy

Ordinaryüs
Brom o kabine 240w olmazmı olur ama yetersiz kalabilir qb yi 360w yapabilsen süper olur. Yapamazsanda olur ve o sekilde kullanıyorum cicekte destek saglıyorım cicegin 2 ci haftasına kadar gayet yeterli oluyor sonrasında destek.

100x100 e 240w fazlasıyla yeter ama şöyle bir durum var o b bu h dolayısıyla h döver gibi düşünme se3000 nin hem gücü yüksek hem de dizaynı sebebiyle daha geniş bir kapsama alanı sunuyor verimi bavadan daha yüksektir.

jsmoothlynx

Yeni üye
Brom o kabine 240w olmazmı olur ama yetersiz kalabilir qb yi 360w yapabilsen süper olur. Yapamazsanda olur ve o sekilde kullanıyorum cicekte destek saglıyorım cicegin 2 ci haftasına kadar gayet yeterli oluyor sonrasında destek.
Desteği.hangi ışıkla sağlıyorsun acaba benimde destek yapmam lazım

Woppy

Ordinaryüs
Knkm benim elimde 50w dan 6 tane cob LED var onlarla sağlıyorum destegi ama olmasaydı @Canna abimin ışık sistemindeki 50 w kırmızı projektörler den alırdım hem fiyatı makul hem tak calıstır sogutma derdin yok.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ******** ** **
  • kkush kkush:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** ******* * ***** ********* hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** hahahaha*** ***** ****** ******* ****** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ****** *** ***** ****** *** **** *** hahahaha*** ***** ****** ******* ****** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** ** ******** ********* ******* ****** ******* ***** ******** *
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    *** ** ******** *** ****** ** ******* *** **** ****** ****** ***** *** ******** ***** **** *** hahahaha **** ****** *** ********** *** ******** ** ******** ********* ******* ****** ******* ***** ******** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ****** ***** ******* ******* ******** ** ****** ******** *** ****** *** ********** hahahaha*
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha *** ***
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ********* hahahaha* ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** hahahaha**