Sorun nedir dostlar

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Bende bahçe toprağında başladım İlk growda 5 tane yaktım gübre den kimyasal Dı. 2 growda ucuz torf aldım Aspirin suyu fazla döktmüşüm sabaha felç olmuş birisi denemiştim nasıl olacak diye. 3 grovda aynı hataları yapmadım. Deneme yanılma yapa yapa. İlk growlarımda tasarruflu ampul ile yapıyordum hatta 7000k karton kolinin içinde. Heves ve azim sonucunda şimdi Ak48 delisiyim. Klonumu alıyorum şükür hepsini yapıyorum. Elimden geldiği kadar da yardımcı olmaya çalışıyorum.

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Ben yokken burda tatlı bir bilgi alışverişi dönmüş değerli yorumlarınızı okudum ilginiz için teşekkür ederim kimsenin içinde art niyet yok iyisi olsun diye @Silas öyle diyor herkesin kendine göre haklılık payı var tekrardan teşekkür ederim ilginiz için yanlış bir kelime söyleyip sizleri kırdıysam özür dilerim dumanınız bol olsun

Amca35

Kıdemli Üye
Yumurta kaynat dostum içini sen ye. Kabuklarını kurut ufala at dibine. Kaynattğın yumurtalı su kalsiyum bakımından zengin. Normal dinlendiriL miş suyla karıştı ver. Canlanır. Toz yarasa gübresi al. Yap bişiler. Azimli ol. Erkek çıkma ihmalin de unutma :)
Kanka öyle olmuyor sirke ile tepkimeye sokmak lazım yoksa kabuklar erimiyor

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kanka öyle olmuyor sirke ile tepkimeye sokmak lazım yoksa kabuklar erimiyor
Sirke ile tepkime biraz ince bilgi istiyor. Yumurta kabuğunun kendisinin bile faydası var. Toz hale getir ver yumurta kırıntısı kaldığında küflenme yapıyor ona dikkat. Sade soda asiti bitmiş veriyorum ayda bir vegde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ******* **** ****** hahahaha *** ***** **** *******
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** ** hahahaha* ****** *** **** ****** ** ********** hahahahahahahahahahahaha*****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • Y yılmaz34:
  • Night owl Night owl:
    * * ***** ******** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
    ********* ********** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ***** *
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y Chat bot:
  • K kamasunqa:
    hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
    +1
  • P puslu77:
    *** ***** ********* ******** ******* ***** ******* **** ***** ****** ****** * ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ****** ***** **** ****** hahahaha* ** ****
  • Night owl Night owl:
    * ***** ***** **** ***** ***** ** ******** hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
  • R reviens:
    ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** ***** * ********* *** ******* ****** hahahaha ***** ******** hahahaha ********** ********** ******* ********* ***** hahahaha ******
    R reviens: ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** *****...