Sorular Sorular

Yokdahaneler

Yeni üye
Dostlar hepinize merhabalar , bende basliyorum yakin zamanda biraz okudum arastirdim. Kafama takilan bazi yerleri size sormak istiyorum.Oncelikle.mars hydro 300w led almayi dusunuyorum.Hps-Mh sicak oldugunu bitkiye yakinda tutamadjginizi ogrendim. Ancak bu alacagim mars hydro 300 w ledi hem gelisim hem ciceklenme asamasinda kullababilir miyim?

lebowski

Yeni üye
evet kullanabilirsin.ama tavsiyem (biliyorum masraf artıyor) 600w alman..900w düşünüyorum deseydinde 2 bitki için 600w yeter derdim..biraz daha para biriktirip (dolar) bence 600w almaya çalış.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Tabi Led leri hem cimlenme hemde someklenmede kullanabilirsin, Hem bitkilerin sicak sorunu cekmez cunku bu zamanlarda eger guzel bir havalandirman klima sistemin vs yoksa evde perisan olur bitkiler.

Yokdahaneler

Yeni üye
Cvp: Sorular Sorular

lebowski' Alıntı:
evet kullanabilirsin.ama tavsiyem (biliyorum masraf artıyor) 600w alman..900w düşünüyorum deseydinde 2 bitki için 600w yeter derdim..biraz daha para biriktirip (dolar) bence 600w almaya çalış.

Hocam oncelikle degerli yorumunuz icin tesekkur ederim.ben tek bitki dusunuyorum o.yuzden 300 watt almayi dusunuyorum maddi acidan bi problem yok cok sukur .

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Tabi Led leri hem cimlenme hemde someklenmede kullanabilirsin, Hem bitkilerin sicak sorunu cekmez cunku bu zamanlarda eger guzel bir havalandirman klima sistemin vs yoksa evde perisan olur bitkiler.

Cok sagol dostum sanirim.soguk seven.indicalardan alip baslama niyetindeyim.tek.sorun biraz hasatinin yuksek olmasini istiyorum o yuzdende white widow , g13 falan dusunuyorum.sen ne dersin baska bi onerin olur muydu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ********** * ** hahahaha***** ********** **** ***** **** ***** *******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *** ********* ****** ** ******** hahahaha
    ***** ******* ** ****** * ***** *** hahahaha* ***** **** ***** ********* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ***** *** *** hahahaha
    ********** hahahaha* ****** ***** ***** **** hahahaha***** ****** ** ******* ** ***** ***** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ** *** ****** ******* ******* *** **** ** ****** **** ******** hahahaha **** ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
    ********* **** *** ******** ********* hahahaha****
    ******* hahahaha
    ***** **** *** ** ********** ********* ** ** ***** ***** ****** *** ***** **** ***** ** ******** ** *** ***** ***** ****** ****** ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ********* ******** ***** ** ******* ***** **** *** hahahaha** ********** hahahaha** **** ********* ****** ******** *** hahahaha* *** ***** ****** **** *** **** ******** ****** *** hahahaha***** ** *** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ********** ****** ******