Son Demler Bebeğim

Blackcat

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar Auto kızımızın bugün tam 3 ay 1.gün oldu flush tan zarar gören bitkim toparlamış durumda. Sizinle birkaç fotoğraf paylaşacağım. Ne zaman hasat etmeliyim?pekmezi nasıl ne zaman veririm?ve bitkim ne durumda yorumlarınızı bekliyorum.

S

silas

Guest
Bazı şansızlıklar olsa da iyi ilerlemiş ama auto olmasına rağmen çok fazla boya gitmiş. Kelle uçursaydın yada en baştan itibaren ışığı daha da yaşlaştırsaydın daha çok dalın ve hasadın olurdu ve bu kadar boya gitmezdi. Pekmez değilde Şeker pancarı melası yoksa keçi boynuzu özü ver, pekmez kaynatılarak yapılan bir şey olduğu için fazla şekerli ve içindeki yararlı bakteri oranı düşük n11 gibi alış veriş sitelerinden 30 tl ye alabilirsin litresini. İyi bir şekilde ilerlerse 3-4 hafta var hasada, bu konuda en iyi kararı sen vereceksin, pistillerin daha beyaz %60-70i kahverengileşince en az 10 gün sade su verip gübreden arındırmaya başlayabilirsin yada trikomlardaki thclerin en az %70'i rakı beyazı olunca aynı işleme başlayabilirsin. Aşşağıya konuyu bırakıyorum incelersin. Bol hasatlar

Blackcat

Yeni üye
Bazı şansızlıklar olsa da iyi ilerlemiş ama auto olmasına rağmen çok fazla boya gitmiş. Kelle uçursaydın yada en baştan itibaren ışığı daha da yaşlaştırsaydın daha çok dalın ve hasadın olurdu ve bu kadar boya gitmezdi. Pekmez değilde Şeker pancarı melası yoksa keçi boynuzu özü ver, pekmez kaynatılarak yapılan bir şey olduğu için fazla şekerli ve içindeki yararlı bakteri oranı düşük n11 gibi alış veriş sitelerinden 30 tl ye alabilirsin litresini. İyi bir şekilde ilerlerse 3-4 hafta var hasada, bu konuda en iyi kararı sen vereceksin, pistillerin daha beyaz %60-70i kahverengileşince en az 10 gün sade su verip gübreden arındırmaya başlayabilirsin yada trikomlardaki thclerin en az %70'i rakı beyazı olunca aynı işleme başlayabilirsin. Aşşağıya konuyu bırakıyorum incelersin. Bol hasatlar

Çok sağol kanka Bilgi için

Growcannabis

Kıdemli Üye
dostum merhaba. bu tek bitki mi?
bu kelle uçurma işlemi nasıl oluyor tam olarak?
bilgi verbilir misin ya da okuyabileceğim bir yer varsa oradan bakabilirim.
ak-47 sanırım bu. aynı bitkiden outdoor denemek istiyorum.
İyi günler dostum.
bu videoya bak, 1 ay boyunca ne kadar kelle çıksa kopar gitsin. Ben öyle yapıyorum. Evet 1 tane bitki bu foroğrafda olan ak47 indoor yapıyorum. Artık dev kadar olmuş.

S

silas

Guest
şeker yaprakları sararmış, trikomlardaki thcleri gözlemle bence burdan anlaşılmaz

bef4

Yeni üye
İyi günler dostum.
bu videoya bak, 1 ay boyunca ne kadar kelle çıksa kopar gitsin. Ben öyle yapıyorum. Evet 1 tane bitki bu foroğrafda olan ak47 indoor yapıyorum. Artık dev kadar olmuş.
Kanka bitkim 36. gününde ve şimdiye kadar 1 kere kelle uçurdum. Uçurmaya devam etsem sorun olur mu?
Bir de 3-4 tane kelleyi aynı anda uçursam bitki aşırı strese girer mi?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********