Sog hakkında

Öncelikle merhaba beyler sog yapmayı düşünüyorum sog tekniğine uygun olan daha tohum önerisi olan varmı.bilgi sahibi arkadaşların yorumunu beklerim.

mami10_

Doktor
wihte window big bud super skunk bunlar soga uygun diye okumuştum bir kac tane daha var onlar aklımda değil şu an

Ü

Üye silindi 24264

Guest
nerdeyse her genetikle yaparsin yani hic vege sokma direk 12/12 ver tum bitkilere istiyosan bi tane scrog koy ustune ilk seferde yardimci olmasi icin sana

nerdeyse her genetikle yaparsin yani hic vege sokma direk 12/12 ver tum bitkilere istiyosan bi tane scrog koy ustune ilk seferde yardimci olmasi icin sana
Direk 12 12 caksam bana tek bitki ışığım iyi olursa ne hasat verir onu bilsem onu yaparım ama önerilen 20 gün veg sonrasında 12 12 yaklaşık 20 Gr verir diye düşünüyorum takip ettiklerim var yabancı formlarda tatmin edici

mami10_

Doktor
Direk 12 12 caksam bana tek bitki ışığım iyi olursa ne hasat verir onu bilsem onu yaparım ama önerilen 20 gün veg sonrasında 12 12 yaklaşık 20 Gr verir diye düşünüyorum takip ettiklerim var yabancı formlarda tatmin edici
tek bitki ile yapcaksan micro grow araştır dostum hasatı nerde ise senin dediğin kadar

Ü

Üye silindi 24264

Guest
ben sen 20-30 bitkiyle olusturucaksin sandim kanka

Ü

Üye silindi 24264

Guest
biraz vegle kanka sonra sok kisisel bir tercih biraz daha cok hasat alirsin daha uzun vegle ama sog a uygun hazirla bitkileri

Kanka

Administrator
Yönetici
brom sana bı onerım var zamandan kazanıp hasattan 1 tık kısmak ıstıyosan hıc auto mauto ugrasma photoya bloomda 10-14 ver , 10 gündüz. , bide indica tercıh edersen sömekler daha guzel doluyor , critical falan gibi

brom sana bı onerım var zamandan kazanıp hasattan 1 tık kısmak ıstıyosan hıc auto mauto ugrasma photoya bloomda 10-14 ver , 10 gündüz. , bide indica tercıh edersen sömekler daha guzel doluyor , critical falan gibi
Kanka bana böylesi lazim erken almam gerek auto uzun iş valla 15 gün veg sonra 12 12. Versem en geç ne zaman alırım hasati kuruması falan 2 ay 10 gün falan olur heralde hasatta 20 Gr alırım diye düşünüyorum sence fazlası olurmu

Abi sog ile ilgili her konunun altina yaziyorum bunu yine yazicam klona 12 12 yapabilirsiniz yeni cikan tohuma 12/12 yapsanizda 3 haftaya kadar zaten ciceklenmeye girmeyecektir emekleye yeni başlayan bebeği koşturamazsınız zaten direk 12/12 alsa bi gram somek bile alamazsiniz o yuzden 3 hafta ışığı dayayıp sonra 12/12 yapmalisin

Abi sog ile ilgili her konunun altina yaziyorum bunu yine yazicam klona 12 12 yapabilirsiniz yeni cikan tohuma 12/12 yapsanizda 3 haftaya kadar zaten ciceklenmeye girmeyecektir emekleye yeni başlayan bebeği koşturamazsınız zaten direk 12/12 alsa bi gram somek bile alamazsiniz o yuzden 3 hafta ışığı dayayıp sonra 12/12 yapmalisin
Çok teşekkürler bilgini paylaştığın için dostum bende 15 gün falan tutacağım 18 6 da lakin 9 haftada hasat alırım diye düşünüyorum ama sadece 3.5 litrelik saksılar var sog için hasat ne çıkar olaya tam vakıf değil bı ışık tutarsan sevinirim growdiaris de takip ettiklerimin hepsi kayboldu hasat göremedim hasat miktarını merak ediyorum

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka anladıgım kadarıyla zamanın kısıtlı 12 - 12 yerine 10-14 git sen bence 5-7 L saksılarla 15 gun veg versen , photolarda bloom uzun surer 10 hafta kadar ısık sıstemıyle burdan 10 gun kazansan , 60+15 = 75 gıbı bırşeye denk gelcek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    **** **** ********* ****** ***** ******** ** ******* ****** ******* ****** *******
  • S sharkek:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • S sharkek:
    *** ***** ********* ******* ***** *** ******* ********* hahahaha ****** *****
    hahahaha
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ***** *** hahahaha *** ****** ******* ******* ******** ******
  • S sharkek:
    ***** ******** ****** ******** ***** ******* ** hahahaha
    hahahaha * ****** ****** ****** ******* ********* hahahaha
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ****** *** ********* ***** **
  • M Marryhuana:
    hahahaha ** *** **** ***** ********** ****** ******* ***** ******** ***** ********** ******** ******* ******* ******** ****** ** ***** ******** ** ******
  • M Marryhuana:
    **** * **** **** ***** ***** ***** ********** ***** hahahaha*** **** hahahaha ****** ***** ******** ***** hahahaha*** *** ******** *****
    ******* **** hahahaha ********* **
    blackmambaa blackmambaa: ***** **** ** ****** **********