SKUNK,KUSH ve HAZE türleri arasındaki farklar, çıkış yerleri ve verdikleri hissiyatlar.

Night owl

Müptezel
kanka simsilyan tohumum vardı bi avuç , öyle bir yerli genetik ti ki on numara , ektiğim fideleri söktüm , mari ekmeye başladım , skunk a geldim dayandım , bi baktım sponsorun mexica sına toprakta , sertifikadan geçti bende , haze mi değilmi bakamadım zira baksam mda(ex)lı bi genetik e bakmak isterdim. çadırım dolu olmasa
Mdalı genetik ilk defa senden duyuyorum knka öforik yada serebral etkili olabilir mi

Mdalı genetik ilk defa senden duyuyorum knka öforik yada serebral etkili olabilir mi
Öforik etkilerden bahsediyor olsa gerek. LSD genetiği gibi. Topraktan çıkan bir bitkinin genetiğini değiştirebilirsin kimyasal ile bütünleştiremezsin en azından ev şartlarında. Skunk, hybrid, sativa gibi genetikler özünde zararsız fakat kullanan insanın mizacına göre değişiklik gösterir. Sativa etkisi canlandırıcı, konuşturan ve harekete geçiren bir genetiktir. Fakat kimi insanlarda paranoya veya takıntı yapabilir. Bu yüzden sativa içerken dikkat etmek gerek. İndica daha çok vücuda etki eder ve rahatlatır. O yüzden medikal mari'ler daha çok indica ve hybrid ağırlıklıdır. Kısacası insanın önce kendini bilmesi gerek.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********