Sizce Nasıl Olacak?

Bu saksımdaki bitkiyi deneme amaçlı 2.node geldiğinde top yaptım. 10gün sonrasında bidaha yaptım. Ve böyle bodur ama 10-12 kelleli bişey oldu. Sizce sömekler şişmeye başladığında hasata yaklaştığımda büyük tek sömek gibi mi olur yoksa küçük küçük sömekler halinde mi devam eder. Çünkü artık boya gitmiyor. Bilgili kardeşlerim abilerim bakıp bi fikir beyan ederse çok sevinirim. Gönül istiyor ki böyle elim kadar tek büyük bi sömek olsun çerçeveleyip duvara asıyım :D341A6CC4-8892-4D8C-9847-B5CDCB7A4B54.jpeg

Sg35

Üye
Kanka ben gubreye gec basladim cilizcacikti somekler falan sonra yinede hafiften birlesti. Senin kacinci gunun bilmiyorum ama zaman ver o guzel kizimiza baca borusu gibi olur baca. :))

Kanka ben gubreye gec basladim cilizcacikti somekler falan sonra yinede hafiften birlesti. Senin kacinci gunun bilmiyorum ama zaman ver o guzel kizimiza baca borusu gibi olur baca. :))
52. Günündeler dostum, valla bende öyle olsun istiyorum diğer çiçeklerden farklı bakıyorum bunlara böyle bi deney gibi heyseyi bunda deniyorum. Ama en sağlıklısıda bu oldu. Gorilla tohumu auto. Diğer 2si normal bu böyle morlu falan bişey oldu. İnşallah dediğin gibi olur baca misali :D

Kanka o morarma olayı tamamen spectumla ve gübreyla alakalı bi durum, benim bu kız kendi kendine morardı valla emsalleri hep yeşil. balkonun en güzel güneş alan yerinde ve hep buna gübreyi bi tık fazla verdim ben. Burda bilgili kişilere sordum dediler nasıl kardeşler birbirine benzemiyorsa bunda da bazen olabiliyor. Bakalım sabredip görücez sonucu hep birlikte :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********