sizce hasata hazırmı ustalarım

chawbella

Yeni üye
selamlar ustalarım , sponsordan aldığım 5 tane bluedream auto bitkim. 1 ekimde tohımdan çıktı . 30 gün gibi çiçeklenmeye başladı .
bu gun 79.gün . internetten aldığım ucuz yollu bir mikroskopla trikomlarını çektim , rakı kıvamındamı yoksa hala şeffafmı emin olamadım ,
sizce fluslama ve karanlığa alma işlemine başlayayımmı yoksa sdaha zamanımız varmı, ustalarım yorumlarsa çok sevinirim , saygılar12-19-5.jpg12-19-5.jpg1912-1.jpg1912-2.jpg1912-4.jpg

C

Cibril

Guest
selamlar ustalarım , sponsordan aldığım 5 tane bluedream auto bitkim. 1 ekimde tohımdan çıktı . 30 gün gibi çiçeklenmeye başladı .
bu gun 79.gün . internetten aldığım ucuz yollu bir mikroskopla trikomlarını çektim , rakı kıvamındamı yoksa hala şeffafmı emin olamadım ,
sizce fluslama ve karanlığa alma işlemine başlayayımmı yoksa sdaha zamanımız varmı, ustalarım yorumlarsa çok sevinirim , saygılarEkli dosyayı görüntüle 4978Ekli dosyayı görüntüle 4979Ekli dosyayı görüntüle 4980Ekli dosyayı görüntüle 4981Ekli dosyayı görüntüle 4983
Kankacım eline sağlık tricom görünce heyecanlanıyorum:)

Hala şeffaf dostum ama sanırım hep yaprak çekmişsin biraz sömek çekimi yap, flush a da %70 rakı kıvamında başla , kehribar başlangıcı görünce de 2 gün karanlığa al sonra vur baltayı...

chawbella

Yeni üye
Kankacım eline sağlık tricom görünce heyecanlanıyorum:)

Hala şeffaf dostum ama sanırım hep yaprak çekmişsin biraz sömek çekimi yap, flush a da %70 rakı kıvamında başla , kehribar başlangıcı görünce de 2 gün karanlığa al sonra vur baltayı...
teşekkürler kankam , yarına sömek yakın fotosuda paylaşacam , saygılar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********