Sizce hasat zamanı geldi mi?

jackherers

Yeni üye
Arkadaşlar selam kızım 115. Gününde mikroskopum olmadığı için trikomları kontrol edemiyorum sizce hasat zamanı geldi mi yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar selam kızım 115. Gününde mikroskopum olmadığı için trikomları kontrol edemiyorum sizce hasat zamanı geldi mi yardımcı olur musunuz?
Acill yardim sevgili growerlar S.O.S

Tommy vercetti

Müptezel
Trikom takibi yapmadan kimse doğru bir cevap veremez 60x büyüteç alamıyosan kafana göre kes bize sorma

dostum 60x alamıyosan ya da onun gelmesini beklediğin süre zararına olacaksa vs yapacağın şey şu, evde varsa kamera lensi ters çevir o zaman makro oluyor, yoksa normal büyüteç falan varsa lise fizik bilgileri ile onları mesafelendir iki büyüteçi sabitle arkasına telefondan bakıp yap, hiç bir türlü trikom takibi yapamıyorsan da al bi sömek, kurut iç, kafası eğer geliyosa kes zaten kuruttuktan ve kürledikten sonra kafası artacak ve dal içindeki sıvılar ile bi müddet daha kuruyana kadar devam edicek gelişimine, ama trikomlara bakmadan bizim söyleyeceğimiz hiç bir şeyin garantisi olamaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****