Sizce erkek mi?

nnsantns

Yeni üye
Kankalar selamlar,11 gün önce çiçeklenmeye girdik bu bitkinin erkek olduğunu düşünüyorum fikriniz nedir?

Genetik; Bubble Gum

erkek gibi gözüküyor herma mı değil mi bilemem ama dişi olmadığı kesin dostum. geçen gün ben de kızımın cinsiyetinden şüpe ettiğim için bir konu açmıştım oradaki yorum ve fotoğraflara bakabilirsin karşılaştırmak için.

Kankalar bende 2 tane og kush 2 tanede genetiğine hayran kaldıgım kendi içtigim sigaradan ektim erkek disi sansımıza hergün bakıyorum sizce aptallık mı ettim erkek cıkarsa hemen döller mi diğerlerini sonra tohumlu cigara icmeyelim öneriniz nedir deneyip tecrübe sahibi olan varmı bu konuda

nnsantns

Yeni üye
Kankalar bende 2 tane og kush 2 tanede genetiğine hayran kaldıgım kendi içtigim sigaradan ektim erkek disi sansımıza hergün bakıyorum sizce aptallık mı ettim erkek cıkarsa hemen döller mi diğerlerini sonra tohumlu cigara icmeyelim öneriniz nedir deneyip tecrübe sahibi olan varmı bu konuda

hemen döllemez kanka da sıkı takip fark ettiğinde söker atarsın. çiçeklenmenin 2 si haftası belli eder. içtiğin sigarayı ekmişin denemeye değer hertürlü.

hemen döllemez kanka da sıkı takip fark ettiğinde söker atarsın. çiçeklenmenin 2 si haftası belli eder. içtiğin sigarayı ekmişin denemeye değer hertürlü.
Kanka bağa cok ektim o içtiğimden Bi kere unutup cebimde az bişey dolmuşa bindim etrafımdaki 4 kişinin üstüne sindi neredeyse kokusu o derece efsane bisey abaza Bi arkadasın var o iki regular tohumu ona seçtirdim umarım dişi cıkar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    ******** ******* *** ******** *** ***** ******** hahahaha*** ***** ******
  • R Reacher:
  • R Reacher:
  • buranere buranere:
    ********* ***** ******* ***** hahahaha hahahaha * ** ***** hahahaha** ***** ****** ******** ***** ** **** hahahaha ********** ********** ***** ****** ******
  • buranere buranere:
  • buranere buranere:
    ***** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** ** ********* ** ******** ********** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
  • D doğadostu1004:
    ******* *** *
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******* hahahaha
    D doğadostu1004: ******* hahahaha