Sizce Auto mu Photomu

Zembilli

Yeni üye
Merhaba kankalar sponsordan auto diye aldığım tohumlar photo çıkmış olabilirmi genetikler 40 günlük Blue Dream ve 30 günlük Lemon Og ( keşke photo çıksalar )
toprak biobiz all mix gübreler biobiz serisi yarım ölçek olarak gübreye başlanndı
hiç pistil görünmüyor büyük ihtimalle photo gibi sizin fikirleriniz nedir
ışık 1- 400 hps 1 -300 w tam spektrum led 3-50 w gün ışığı led
Lemon OG
Blue Dream

Kanka bende auto diye aldım ilk growum bana tohumların auto diyip bana sen strese sokmuşsundur diye diye 3 ay veg yaptırdılar 12-12 ye aldım çiçeğe girdi bitkiler :) Bırak sponsorun ne dediğini 40 günlük auto bitki çiçeğe girerdi bence. Senin bitkilerin de photo olduğunu düşünüyorum. Ama ustalarda bi görsün onlarda aynı düşüncedeyse çak 12/12 ye

Zembilli

Yeni üye
Kanka bende auto diye aldım ilk growum bana tohumların auto diyip bana sen strese sokmuşsundur diye diye 3 ay veg yaptırdılar 12-12 ye aldım çiçeğe girdi bitkiler :) Bırak sponsorun ne dediğini 40 günlük auto bitki çiçeğe girerdi bence. Senin bitkilerin de photo olduğunu düşünüyorum. Ama ustalarda bi görsün onlarda aynı düşüncedeyse çak 12/12 ye
kanka sponsorla iletişime geçmedim keşke photo çıksalar bilmeden almıştım auto diye netleşirse ona göre eğitim felan vereceğim tşkrlr

Cabbar3434

Yeni üye
Merhaba kankalar sponsordan auto diye aldığım tohumlar photo çıkmış olabilirmi genetikler 40 günlük Blue Dream ve 30 günlük Lemon Og ( keşke photo çıksalar )
toprak biobiz all mix gübreler biobiz serisi yarım ölçek olarak gübreye başlanndı
hiç pistil görünmüyor büyük ihtimalle photo gibi sizin fikirleriniz nedir
ışık 1- 400 hps 1 -300 w tam spektrum led 3-50 w gün ışığı led
Lemon OG
Blue Dream
2nci foto goruntulenmiyor

Lemon og auto bakıyorum bende 42. Gündeler. 2 haftadır ciceklenmedeler. Kushseeds den almıştım. Auto olsaydı beyaz pistillerin başlamas olmasi lazımdı. En kötü bi hafta daha bekle pistil hala yoksa 24 saat karanlıkta. Bekletip 12/12 döngüye gecebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** **** ******** hahahaha ********** **** **
    ***** ***** ***** hahahaha hahahaha** ********
  • D despotdes:
    *** ********** ** *** hahahaha ******* *** *** ******* ********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    *** ******* hahahaha* ****** ********
  • D despotdes:
    ****** ******** ******** hahahaha**** ******
  • D despotdes:
    ***** ******** *** ***** **** ********** ** ********* hahahaha hahahaha* hahahaha* **** * ********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ***** ******** ***** ****** ** ********* *** *** **** ******** ****** ***** * ***** **** ***
    ********* ****** hahahaha ***** ******** ******* *** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ********** *** ** ******* ******* ********* *** ********* * ********* **** **** ******* ********** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ***** ****** *** ***** ******** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
    ***** ******* *
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* **** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ****** *******