Siyahi bitkim oldu nedeni nedirr??

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Verdigin su yetmiyor. Susamislar ondan dolayi yapraklar sararmis. Bitkini biraz gögelye al bol su ver sikinti gectikten sonra gene alirsin günese.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka benim gördügüm resinde sadece yapraklar sararmis,nerede o zenci olan bitki resmi?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam simdi anladim ,ama daha önce yapraklar söylüyor zaten problemin ne oldugunu, Nasa kankaninda yazdigi gii bitki yetereli sivi yani su almadigi icin hem yapraklardaki sarilik hemde gövdedeki kuruma. Baksana gövdenin alti neredeyse kurumus yani odun olmaya baslamis.

Grock007

Yeni üye
Kanka benim gördügüm resinde sadece yapraklar sararmis,nerede o zenci olan bitki resmi?
Ustam birşey soracaktım otomatik tohumun 32. Günündeyim çiçeklenmeye az kaldı çiçeklenince ne kadar süre ışık vereceğiz ilk 12/12 lik zaman dilimi kullan sonrasında değiştir dediler ne kadar süre öyle devam edeyim sonra kaç saate çıkarayım tam olarak bilmiyorum da bilgi verebilirsen sevinirim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka auto bitkie 12/12 gecmene gerek yok, su anda ne isik periyodun bilmiyorum ama 18/6 devam et. 12/12 isik periyodu photo bitkiler icin gerekli bir isik periyodu.

Grock007

Yeni üye
Kanka auto bitkie 12/12 gecmene gerek yok, su anda ne isik periyodun bilmiyorum ama 18/6 devam et. 12/12 isik periyodu photo bitkiler icin gerekli bir isik periyodu.
Aynen dediğin gibi 14-16 saat arası ışık veriyordum yani saatin bir önemi yok diyorsun her türlü çiçekleniyor değil mi outo lar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Aynen kanka zamani geldimi isik misik dinlemez gecer cicege.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka cicege gecmeden önce saksi degistirebilirsin, saksi degistirmek sadece autolarda degil photo larda da stress. Istersen saksi degistirmek yerine saksinin alt ortasinda 0,5-1 capinda dliklerde acarsan faydasini görürsün. Kökler disari cikarsada hic kormadan kesersin, böylece köklerin saksi icinde bogulmasini önlersin. Karar senin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
32. gündesin yani cicege girmesine az kaldi. Cicege girdiginde bitki kök gelismesi yavaslar bilgin olsun.

Grock007

Yeni üye
Kanka cicege gecmeden önce saksi degistirebilirsin, saksi degistirmek sadece autolarda degil photo larda da stress. Istersen saksi degistirmek yerine saksinin alt ortasinda 0,5-1 capinda dliklerde acarsan faydasini görürsün. Kökler disari cikarsada hic kormadan kesersin, böylece köklerin saksi icinde bogulmasini önlersin. Karar senin
Çok değerli bir insansın ha eyvallah sağolasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
    T Turco: ****