Sipariş öncesi son kontroller tavsiyelere açığım..

Umutdaja

Üye
Kankalar öncelikle herkese selamlar, saygılar.

Forumdaki hummalı araştırmalarımdan sonra yarın bütün siparişleri veriyorum. İlk growum olucak. Setimi hazırladım göz atarsanız sevinirim. Tavsiye, eksik bir şey ne olursa fikirlerinizi bekliyorum. Herkese bol dumanlı geceler.

Hedef: 2-3 kız
Genetic: Super Lemon Haze (tavsiyelere açığım)
Kabin: 80x80x180 (n11’de 450tl ye var şuan)
Işık: 400w fullspectrum (sarı sitedeki bilinir kişiden)
Nemlendirme: Sinbo
Toprak: Biobizz Light Mix
Saksı: SeraPot 15L Kumaş
Gübre: Advanced Nutrients Grow-Bloom-Micro-B52 (veya tang çizelgesi mi çok aradayım)
Havalandırma giriş: Mini Aksiyel Fan 110m3
Havalandırma çıkış: Soler Palau TD-160 Silent 180m3
Karbon filtre: Growsan 190m3
Isı ve nem ölçer: Dearling dijital
Zaman saati: Ceta mekanik
PH ölçer: AEK-Tech dijital

Sipariş öncesi son kontrolleri beraber yapabilirsek çok memnun olucam, yanlış şeyler söyleyip sonradan uğraşmak istemiyorum.Herhangi bir problem çıkmazsa 1-1,5 haftaya günlüğü yazmaya başlıyorum. Şimdiden çok teşekkürler, herkese iyi forumlar :)

Ü

Üye silindi 14596

Guest
kanka kabin ufak gelebilir imkanın varsa biraz daha büyük kabin alabilirsen şahane olur vantilatör 'ün eksik serapot kumaş saksı var bendede memnun değilim yanlardan su kaçırıyor airport tavsiye ederim tang çizelgesini uyguluyorum ilk grow için ph perfect phla uğraşmıyorum ve gayet iyi gelişimleri nem makinen sinbo manuel olan galiba onun yerine otomatik alırsan daha iyi olur

Umutdaja

Üye
kanka kabin ufak gelebilir imkanın varsa biraz daha büyük kabin alabilirsen şahane olur vantilatör 'ün eksik serapot kumaş saksı var bendede memnun değilim yanlardan su kaçırıyor airport tavsiye ederim tang çizelgesini uyguluyorum ilk grow için ph perfect phla uğraşmıyorum ve gayet iyi gelişimleri nem makinen sinbo manuel olan galiba onun yerine otomatik alırsan daha iyi olur
Kanka aslında 100x100 düşünüyordum ama n11 de 450tl ye görünce 80x80 i bedava gibi geldi aklımı çeldi :D Tavsiyelerin aklımda kankam bol hasat alırsın umarım :)

Ü

Üye silindi 14596

Guest
Kanka aslında 100x100 düşünüyordum ama n11 de 450tl ye görünce 80x80 i bedava gibi geldi aklımı çeldi :D Tavsiyelerin aklımda kankam bol hasat alırsın umarım :)
kanka kabininde yer olmuyacak gibi internetten asılan vantilatörlerden araştırabilirsin asılması önemli senin için 2 - 3 yapma kanka sende madem durumun elverişli değil 80x80 al ileride letgodan sahibindende satıp daha iyisini alırsın hem tecrübede edinmiş olursun :)

Umutdaja

Üye
kanka kabininde yer olmuyacak gibi internetten asılan vantilatörlerden araştırabilirsin asılması önemli senin için 2 - 3 yapma kanka sende madem durumun elverişli değil 80x80 al ileride letgodan sahibindende satıp daha iyisini alırsın hem tecrübede edinmiş olursun :)
Kanka durum var da 100x100 kabinle arasında 885 tl oynuyor o biraz saçma geldi bana :) paraya kıyıp almışken 100x100 almak daha mantıklı sanırım ya haklısın kanka

GrowArt420

Yeni üye
Sensi Grow Sensi Bloom alman daha iyi olur. İlk growun. NPK kendin ayarlamak yerine firmanın hazır formülünü kullanmanı tavsiye ederim. Karbon filtre içinde Can Lite marka öneririm. Tüm dünyada adını duyurmuş bir marka.

Metgen7

Kıdemli Üye
2 gübre daha al tang için ne olacak ki 380 tl daha :) n11 de dansöz vantilatör var ama hem sesli hemde sorun yaratıyor growsiteleri de kolbastı o vantilatör **** USB fan al abi her kenarlara tak hortum cıkarısın

Kanka o kabin içerisine ışık alıyor, ayrıca yük taşımıyor devriliyor. O kabine verdiğin paraya yazık kullanamayacaksın. İleride bitkin büyüdüğünde üzerine çadır devrilmesini istemezsin.

Umutdaja

Üye

Umutdaja

Üye
Kanka o kabin içerisine ışık alıyor, ayrıca yük taşımıyor devriliyor. O kabine verdiğin paraya yazık kullanamayacaksın. İleride bitkin büyüdüğünde üzerine çadır devrilmesini istemezsin.
Kanka haklısın ya o riske girmeye hiç gerek yok. Secret jardin mi alsam green box mı alsam ne dersin 30-40 lira oynuyor arada? 100x100 de karar kıldım kanka

Kanka haklısın ya o riske girmeye hiç gerek yok. Secret jardin mi alsam green box mı alsam ne dersin 30-40 lira oynuyor arada? 100x100 de karar kıldım kanka

Secret Jardin tercih edebilirsin kanka.

Edit: Eğer imkanın varsa marangozdan dolap yaptırman hem daha sağlam hemde daha güzel oluyor kanka. İçerisini mylar ile kaplarsın, yük taşımama derdin olmaz, devrilme durumu imkansız zaten, uzun yıllar sorunsuz gözün arkada kalmadan kullanabilirsin. Hemde kabin fiyatlarına göre çok çok daha ucuz, oradan arttırdığın ile gübreye veya tohuma yatırım yapabilirsin. Eğer çift kapılı yaptırırsan sadece tam kapakların kapandığı yerin orta kısmına içeriden eksta 20-30 cm boydan boya bir parça attır ki içerisi ışık almasın

Metgen7

Kıdemli Üye
Kankalar öncelikle herkese selamlar, saygılar.

Forumdaki hummalı araştırmalarımdan sonra yarın bütün siparişleri veriyorum. İlk growum olucak. Setimi hazırladım göz atarsanız sevinirim. Tavsiye, eksik bir şey ne olursa fikirlerinizi bekliyorum. Herkese bol dumanlı geceler.

Hedef: 2-3 kız
Genetic: Super Lemon Haze (tavsiyelere açığım)
Kabin: 80x80x180 (n11’de 450tl ye var şuan)
Işık: 400w fullspectrum (sarı sitedeki bilinir kişiden)
Nemlendirme: Sinbo
Toprak: Biobizz Light Mix
Saksı: SeraPot 15L Kumaş
Gübre: Advanced Nutrients Grow-Bloom-Micro-B52 (veya tang çizelgesi mi çok aradayım)
Havalandırma giriş: Mini Aksiyel Fan 110m3
Havalandırma çıkış: Soler Palau TD-160 Silent 180m3
Karbon filtre: Growsan 190m3
Isı ve nem ölçer: Dearling dijital
Zaman saati: Ceta mekanik
PH ölçer: AEK-Tech dijital

Sipariş öncesi son kontrolleri beraber yapabilirsek çok memnun olucam, yanlış şeyler söyleyip sonradan uğraşmak istemiyorum.Herhangi bir problem çıkmazsa 1-1,5 haftaya günlüğü yazmaya başlıyorum. Şimdiden çok teşekkürler, herkese iyi forumlar :)
Toprak ve suda. İndirim var oradan al

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********